OnePlus Open 2 palaišana tiek atlikta līdz 2025. gadam

Pagājušā gada oktobrī OnePlus pievienojās salokāmo viedtālruņu ražotāju klubam, uzsākot OnePlus Open. Tālrunis ieradās kā tā māsas uzņēmuma OPPO Find N3 klausules pārveidota versija. Daudzi fani domāja, ka OnePlus šogad ātri izlaidīs Open turpinājumu. Tomēr šķiet, ka OnePlus Open 2 saliekamais flagmanis mums būs jāgaida nedaudz ilgāk. Padomu sniedzējs par X ir ierosinājis, ka OnePlus Open 2 palaišana tiek atlikta līdz 2025. gadam.

OnePlus Open 2 šogad nenotiek OPPO galvenā lēmuma dēļ

Tehnoloģiju emuāru autors Kartikey Singh ir ievietojis X ka OPPO šogad neizlaidīs OPPO Find N5 sērijas viedtālruņus. Tas novedīs arī pie OnePlus Open 2 palaišanas aizkavēšanās līdz 2025. gadam. Nezinātājiem gan OnePlus, gan OPPO ir māsas uzņēmumi vienai mātes organizācijai – BBK Electronics. Tāpēc viņu jaunāko produktu izlaišana dažkārt var būt savstarpēji saistīta.

Tā kā OnePlus Open bija Find N3 variants, paredzams, ka Open 2 būs pārveidots Find N5. Tātad, ja Find N5 aizkavēsies, arī nākamās paaudzes OnePlus salokāmo klausuli varētu piemeklēt līdzīgs liktenis. Diemžēl padomu sniedzējs šobrīd nesniedza precīzu palaišanas grafiku nākamās paaudzes OPPO un OnePlus salokāmajiem viedtālruņiem.

Piepildot eļļu ugunij, sīkrīku meistars Čuns Bai apstiprināja Kartikey ziņu par X. Nopludinātājs arī minēja, ka OPPO Find N5/OnePlus Open 2 varētu izmantot nākamās paaudzes Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 mikroshēmojumu. Diemžēl pašlaik nav pieejama informācija par citām viņu specifikācijām.

Šogad ir plānots laist klajā vairākus jaunus salokāmus viedtālruņus

Tikmēr vairāki salokāmi viedtālruņi šogad tiks laisti klajā visā pasaulē. Samsung iepazīstinās ar Galaxy Z Fold 6 un Z Flip 6 jūlijā, iespējams, Unpacked pasākumā 10. jūlijā. Paredzams, ka Google laidīs klajā otrās paaudzes Pixel Fold. Tiek baumots, ka Xiaomi šogad kādā brīdī atklās pāris salokāmus piedāvājumus pasaules tirgiem.