OnePlus 13 kamera varētu iegūt labāku tālummaiņas iespēju un jaunu īpaši platu sensoru

Nesen ziņojām, ka OnePlus 13 būs trīs 50 MP kameras. Tagad klīst baumas, ka kamera iegūs labāku tālummaiņu un tiks komplektēta ar jaunu sensoru īpaši platajai kamerai. Informācija nākusi no Digital Chat Station — padomu sniedzēja, kurš iepriekš sniedza padomu par trim 50 MP kameru iestatījumiem.

Paredzams, ka OnePlus 13 iegūs labāku tālummaiņu un jaunu sensoru tā īpaši platajai kamerai

OnePlus 12 periskopa kamerā tiek izmantots OmniVision OV64B sensors ar 3x optisko tālummaiņu un papildu 6x sensora tālummaiņu. Īpaši platā kamera balstās uz Sony IMX581 sensoru. Tomēr noplūdes liecina, ka OnePlus 13 saņems modernizētus sensorus gan periskopam, gan īpaši platajām kamerām, salīdzinot ar tā priekšgājēju.

Tiek baumots, ka OnePlus 13 īpaši platās un periskopa kameras izmanto Sony IMX882 sensoru. Un periskopa objektīvs piedāvās 3x tālummaiņu. Šis sensors jau ir atrodams vidēja līmeņa tālruņos, piemēram, Poco F6 un OnePlus Ace 3V.

Digitālās tērzēšanas stacijas ziņa par OnePlus 13 kameras specifikācijām.

Tiek ziņots, ka uzņēmums pieturas pie tās pašas galvenās kameras iestatīšanas kā OnePlus 12. Tas nozīmē 50 megapikseļu sensoru ar Sony LYT808 tehnoloģiju. Lai gan daži lietotāji varēja cerēt uz jaunāku Sony LYT-900 sensoru, kas atrodams Oppo Find X7 Ultra, noplūdes liecina, ka OnePlus 13 galvenajā kamerā nav notikušas izmaiņas.

OnePlus 13 zaudē bezvadu uzlādes atbalstu

Uzlabotā tālummaiņa un īpaši platā kamera OnePlus 13 noteikti atbilst viedtālruņa labākajiem aspektiem. Diemžēl, atšķirībā no OnePlus 12, OnePlus 13 var neatbalstīt bezvadu uzlādi. Tas noteikti ir pārsteidzošs solis no OnePlus, it īpaši pēc tam, kad saņēmis daudz uzslavu par 50 W bezvadu uzlādes pievienošanu OnePlus 12.

Tālrunis darbosies ar Snapdragon 8 Gen 4, un tam būs jauns dizains salīdzinājumā ar tā priekšgājēju. Jūs iegūsit 6000 mAh akumulatoru, kas parastā lietošanā viegli izturēs pāris dienas.

Tālrunis joprojām ir tālu no tā izlaišanas. Tāpēc sagaidiet, ka tuvākajās dienās parādīsies daudz vairāk baumu.