OnePlus 12 un OnePlus Open saņem Android 15 beta versiju

OnePlus tagad ir paziņojis, ka ir izlaidis Android 15 beta versiju savām vadošajām OnePlus 12 un OnePlus Open ierīcēm. Paziņojums tika sniegts tieši pirms Google paziņojuma par Android 15 Beta 2, kas bija paredzēts Google I/O 2024.

Android 15 beta versija ir pieejama OnePlus Open un OnePlus 12

A kopienas moderators OnePlus kopiena apstiprina, ka Android 15 Beta tagad ir pieejama OnePlus 12 un OnePlus Open viedtālruņiem. Kopienas ziņā ir rakstīts: “Šī Android 15 Beta 1 versija ir paredzēta izstrādātājiem un pieredzējušiem lietotājiem. Piedāvājot agrīnu piekļuvi operētājsistēmai Android 15, mūsu kopienā lietotņu izstrādātāji un agrīnie lietotāji var sākt veidot labākas programmatūras lietošanas iespējas.

Ja kā ikdienas draiveri izmantojat OnePlus 12 vai OnePlus Open, pagaidām ieteicams atturēties no Android 15 atjauninājuma mirgošanas. Būs daudz problēmu, jo OS joprojām ir sākotnējā stadijā. Ziņojums brīdina lietotājus, ka šī atjauninājuma instalēšana, iespējams, var sabojāt ierīci.

Šeit ir visas zināmās Android 15 beta problēmas

Kā minēts iepriekš, šī ir ļoti agrīna Android versija, tāpēc pastāv gan lielas, gan nelielas problēmas. Turklāt jūs pat varat pamanīt problēmas, kas saistītas ar lietotņu avārijām un optimizāciju.

Dažas no zināmajām OnePlus 12 Android 15 Beta problēmām ir viedās bloķēšanas funkcija, kas nedarbojas, Bluetooth savienojuma problēmas, tīklāja darbības traucējumi, automātiskās pikseļu funkcijas avārija ekrānuzņēmuma priekšskatījuma laikā un ProXDR poga, kas kļūst neredzama pēc fotoattēla uzņemšanas.

OnePlus Open ir arī nopietnas problēmas, par kurām ziņots saistībā ar atjauninājumu, piemēram, Bluetooth saderības problēmas, neparastas kameras funkcijas, nefunkcionāla vairāku ekrānu savienojuma funkcija, bojāta fotogrāfiju viedās atlases un izgriešanas funkcija, kā arī problēmas ar sistēmas klonēšanas funkcionalitāti. Var rasties pat dažas citas problēmas, piemēram, sāknēšanas cilpas vai pat sistēmas avārija. Tāpēc padomājiet divreiz, pirms mirgojat atjauninājumu. Mēs iesakām vismaz pagaidīt, līdz iznāks 2-3 stabilas versijas.