Netflix būvē atrakciju parku Roblox iekšpusē! Sagatavojieties nākamajai pasaulei

Netflix tikko paziņoja par Nextworld, digitālo atrakciju parku, kuru darbina Roblox. Pēdējā ir viena no populārākajām pieejamajām spēlēm, pateicoties tās gandrīz bezgalīgajām izveides iespējām. Kopiena vietnē Roblox ir izveidojusi daudz spēļu un pieredzes. Tagad ballītei pievienojas pasaulē populārākais straumēšanas pakalpojums.

Nextworld pašlaik ir agrīnā piekļuve. Tā ir uz Roblox balstīta pasaule, kuras tēma ir Netflix populārākais saturs. Cilvēkiem būs piekļuve jomām, spēlēm un pieredzei, kas saistīta ar viņu iecienītākajiem šoviem.

Nextworld ir Roblox darbināms atrakciju parks Netflix šovu faniem

Kā ziņo Engadget, Nextworld pašlaik piedāvā spēles un aktivitātes, kuru pamatā ir Stranger Things, One Piece, Cobra Kai, Jurassic World: Chaos Theory un Zack Snyder's Rebel Moon sāga. Visas aktivitātes tiek prezentētas kā atrakciju parks, ko izpētīt. Šķiet, ka būs arī daudz Lieldienu olu, ko atklāt.

Sākotnēji pieejamās spēles ir dažādu žanru un šķiet pietiekami sarežģītas, lai ātri nekļūtu garlaicīgi. Piemēram, Stranger Things: Escape from Hawkins High ir vērsta uz izdzīvošanu ar šausmu pieskaņu. Pēc tam One Piece: East Blue Brawls ir cīņas simulators, kas patiks populārās mangas/anime tiešraides adaptācijas cienītājiem.

Katram spēlētājam būs personiskā telpa ar nosaukumu Fan Pod, kas ir pielāgojama. Varat iegūt kolekcionējamus priekšmetus un aksesuārus, lai personalizētu Fan Pod spēlējot, pārvarot izaicinājumus, atrodot Lieldienu olas utt.

Vietnei Nextworld būs sociāla sastāvdaļa ar pasākumiem un daudz ko citu

Svarīgs būs arī sociālais faktors, kas ļaus mijiedarboties ar citiem lietotājiem. Tas ietver satura skatīšanos pakalpojumā Netflix kopā, izmantojot vietu ar nosaukumu “Streamship”. Faktiski uzņēmums gatavo “pirmizrādes un skatīšanās ballītes”, kas notiks Nextworld, izmantojot Streamship.

Jūs varat piekļūt Netflix un Roblox atrakciju parkam no jebkuras platformas, kur tā ir pieejama. Tas ietver konsoles, personālos datorus un pat mobilās ierīces.