Mums nebūs jauna Apple Vision Pro 2 līdz 2026. gada beigām

Satraukums par Apple Vision Pro pirmās paaudzes ierašanos laika gaitā ir mazinājies. Faktiski pārdošanas apjomi ir bijuši nedaudz ierobežoti, nepārsniedzot Apple prognozes pirmajos mēnešos. Tomēr tuvākajos mēnešos brilles sāks tirgot vairākās valstīs, un no Cupertino viņi sagaida a atsākšana un pārdošanas apjoma pieaugums. Tikmēr to apgalvo pazīstamais informācijas nopludinātājs Marks Gurmans Apple neplāno laist Apple Vision Pro 2 līdz 2026. gada beigām.

Apple Vision Pro 2 ieradīsies tikai 2026. gadā

Dažu informācijas nopludinātāju, piemēram, Ming Chi-Kuo, prognozes jaunās paaudzes Apple Vision Pro ievietoja tikai 2026. gadā vai 2027. gada sākumā. Šī informācija jau ir vairākas nedēļas veca, un, iespējams, pārskatīšana ir lejupejoša. Tomēr mēs gaidām iespējams lētāks un pieejamāks Vision Pro modelis kas varētu būt tā sauktā otrā paaudze. Turklāt mēs gaidām arī nākamās valstis, kurās Apple sāks pārdot savas jauktās realitātes brilles, kuras, visticamāk, tiks paziņotas pirms WWDC24.

Savā svētdienas biļetenā Marks Gurmans ir paziņojis, ka viņa avoti to norāda Apple neizlaidīs Apple Vision Pro 2 līdz 2026. gada beigām. Šī informācija atbilst tam, ko mēs bijām zinājuši līdz šim, proti, daudz vairāk izdalīt otro paaudzi un strādāt, lai samazinātu pašreizējās paaudzes izmaksas un atkārtoti palaistu ierīci kā pieejamāku un lētāku Vision Pro. Acīmredzot viņi strādā Apple galvenajā mītnē apjukusi par to, kā samazināt šīs pirmās paaudzes ražošanas izmaksas un materiālus, tāpēc tas ir diezgan liels izaicinājums.

Apple Vision Pro

Mums tikai jāgaida, lai redzētu, vai Apple piedurknē ir dūzis, kas apstiprina nākamās pārdošanas valstis pirms WWDC24. Jo, ņemot vērā to, ko mēs esam redzējuši, mums nebūs ziņu par Apple Vision Pro nākamo paaudzi divus gadus. tomēr Nemānīsim sevi: pavisam drīz mums būs jaunumi līdz ar visionOS 2.0 ierašanos, kas liks pamatus jaunajai atsākšanai citās valstīs.