Mākoņkrātuves starta uzņēmuma Nasuni finansējums ir 1,2 miljardi USD, ko vadīja Vista

Mākoņkrātuves starta uzņēmums Nasuni ir sasniedzis aptuveni 1,2 miljardu ASV dolāru vērtību pēc tam, kad ir nodrošinājis stratēģisku ieguldījumu izaugsmē, ko vadīja Vista Equity Partners. Bostonā bāzētais uzņēmuma datu platformas starta uzņēmums piebilda, ka jaunajā investīcijā Vistai pievienosies TCV un KKR.

Šī jaunā kapitāla iepludināšana veicinās Nasuni straujos traucējumus mantotās krātuves nozarē, vēl vairāk virzot produktu inovācijas un paātrinot tās komerciālo paplašināšanos globālajā hibrīda mākoņu tirgū. Nasuni pašlaik apkalpo vairāk nekā 850 uzņēmumu klientus ar saviem modernākajiem hibrīda mākoņa risinājumiem.

“Uzņēmumā Nasuni mūsu galvenā prioritāte ir mūsu klientu, partneru un darbinieku panākumi,” sacīja izpilddirektors Pols Flanagans. “Mūsu nerimstošā apņemšanās nodrošināt kvalitāti visos mūsu biznesa aspektos ir nelokāma. Šis ieguldījums un mūsu partnerība ar Vista, TCV un KKR dod mums iespēju pārdomāti mērogot, turpināt inovācijas un pacelt Nasuni jaunos augstumos.

Lai gan konkrēti darījuma nosacījumi netiek izpausti, gaidāms, ka darījums tiks slēgts tuvāko nedēļu laikā. KKR ieguldījums tiks veikts, izmantojot nākamās paaudzes tehnoloģiju III fondu.

Šis ieguldījums seko virknei Vista stratēģisku darbību, tostarp nesen iegādājoties Energy Exemplar, Austrālijas enerģijas tirgus programmatūras nodrošinātāju, kopā ar Blackstone.

Vista arī iegādājās lielāko daļu TRG Screen 2023. gada oktobrī un aprīlī piekrita piesaistīt veselības aprūpes IT uzņēmumu Model N privātam darījumam, kura vērtība ir aptuveni 1,25 miljardi USD. Jūnijā Vista paziņoja par PowerSchool Holdings pārdošanu Bain Capital par aptuveni 5,6 miljardiem ASV dolāru, liecina cits Reuters ziņojums.

Nasuni, ko 2009. gadā dibināja Andress Rodrigess (CTO) un Robs Meisons, piedāvā mērogojamu datu platformu, kas izstrādāta, lai risinātu nestrukturētu datu pieaugumu mūsdienu AI vadītajā vidē. Rodrigess, kurš bija ievērojams ar savām iepriekšējām lomām kā Archivas dibinātājs un izpilddirektors un New York Times CTO, ir palīdzējis Nasuni trajektorijas veidošanā.

Nasuni File Data Platform piedāvā mērogojamus datu risinājumus, kas pielāgoti uzņēmumiem, kas cīnās ar nestrukturētu datu pieaugumu AI laikmetā. Tas nodrošina netraucētu mērogojamību hibrīda mākoņa iestatījumos, nodrošina vadību tīkla malās un apmierina mūsdienu uzņēmuma pieprasījumu pēc AI gataviem datiem. Vienkāršojot failu datu pārvaldību un uzlabojot piekļuvi krātuvei un veiktspēju, Nasuni piedāvā arī spēcīgus failu atkopšanas risinājumus, aizsargājot klientus pret dažādiem kiberdraudiem un novēršot nepieciešamību pēc specializētas dublēšanas un avārijas atkopšanas. Iespaidīgi tas tiek panākts, vienlaikus potenciāli samazinot infrastruktūras izmaksas līdz pat 65%.

Ar šo jauno ieguldījumu Nasuni ir gatavs turpināt savu graujošo ceļu mākoņu krātuves nozarē, piedāvājot novatoriskus risinājumus uzņēmumiem visā pasaulē.