Ko Apple prezentēs savā 7. maija pasākumā?

Nākamajā 7. maijā jums ir tikšanās ar mums pasākumā “Palaist vaļā” no Apple, kurā mēs redzēsim daudzas jaunas funkcijas, lielākā daļa no tām galvenokārt koncentrējās uz iPad un Mac klāstu, lai gan mēs neizslēdzam neko.

Mēs varam redzēt jaunus piederumus, jaunu Apple TV, jaunu Apple Pencil un daudz ko citu Atklājiet kopā ar mums, kādus produktus Apple plāno laist klajā savā pasākumā 7. maijā, vai tevi interesē kāds no tiem?

iPad Pro, lieliskais varonis

Šajā Apple pasākumā mēs ceram redzēt jauno iPad Pro paaudzi, neatkarīgi no tā, vai tas ir 12,9 collas vai 11 collas. Šajā gadījumā mēs esam gaidījuši ilgu laiku, un ir paredzams, ka šie iPad Pro (2024) ir aprīkots ar OLED ekrāniem, baumas, kas ir guvušas lielu spēku kopš pagājušā 2021. gada, kad Apple sāka ieviest mini-LED lielākajā iPad Pro.

Izmantojot OLED paneli, iPad iegūs labāku veiktspēju spilgtuma un krāsu kvalitātes ziņā, kas jau notiek iPhone. Atcerēsimies, ka Apple OLED paneļus parasti ražo Samsung un LG, kas ir vienīgie divi, kas viegli apstrādā šo tehnoloģiju.

Jaunā iPad Pro rāmji

Ar OLED paneliPrincipā radošajiem lietotājiem būs lielāka dizaina jauda, jo īpaši pateicoties tā tīri melnajiem līmeņiem. Savukārt ilustratoriem būs lielāka kontrole pār saturu.

Citā piezīmē, paredzams, ka iPad Pro būs vieglāks vai plānāks. Pēc vadošo analītiķu domām, Paredzams, ka iPad Pro būs par 15% līdz 20% plānāks nekā tā priekšgājējs. Tas padarīs to par ievērojami pārnēsājamāku ierīci un padarīs to par ļoti pievilcīgu ierīci tiem, kas izmanto tās tastatūru. Daļu viegluma varētu iegūt, izmantojot OLED paneļus, kas, kā jūs labi zināt, sver mazāk nekā LCD paneļi.

Citā veidā, iPad Pro mantotu Apple Silicon M3 variantu, viens no jaudīgākajiem procesoriem tirgū. Lai gan, tiesa, tas būtu pārsteigums, ja viņi ieviestu M4 mikroshēmu, ne tikai tāpēc, ka tai ir ļoti nelielas izmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējo, bet arī tāpēc, ka tas nedaudz mazinātu MacOS ierīču izvēli.

Visbeidzot, Kamera atrastos sānu panelī, tas ir, garums. Tas ir tas, ko citi zīmoli jau ievieš savos īpaši panorāmas dizaina planšetdatoros, un tas ir, ka “ekrānu” no 11 līdz 14 collām nav jēgas izmantot vertikāli, formātu, kas paredzēts galvenokārt mobilajām ierīcēm.

Magic Keyboard un Apple Pencil 3

Apple tastatūra iPad Pro Tas pārmantos dažas no vispilnīgāko produktu funkcijām, lai atvieglotu tā svaru un piedāvātu pieredzi, kas ir tuvāka klēpjdatora pieredzei.

Tas pats notiks ar Apple Pencil 3, ierīce, kurai, iespējams, būs jaunas autonomijas iespējas un uzlabota precizitāte, lai maksimāli izmantotu ekrāna OLED tehnoloģiju.

Jauns, lielāks iPad Air

Kā tas notiek augstākā diapazonā, Apple nolemj likt likmes uz 12,9 collu iPad Air un vēl vienu 10,9 collu, tāpēc izmērs nav attaisnojums tiem, kas izvēlas Pro klāstu.

iPad 2022 rozā gravējums

tomēr IPad Air saglabās savu LCD paneli, bet izmantos M2 procesoru ar lielu jaudu un veiktspēju. Tādējādi iPad Air tiktu novietots starpposmā starp iPad un iPad Pro, tas ir, ar to varēs ģenerēt daudz satura, tāpēc principā dizaineriem vai radošiem cilvēkiem ar to būs vairāk nekā pietiekami zīmēšanas lietojumprogramma un jūsu iPad Air, protams, kopā ar jauno trešās paaudzes Apple Pencil.

Krāsu diapazons principā paliktu neskarts. Realitāte ir tāda, ka iPad Air un iMac piedāvātā krāsu palete ir vairāk nekā pietiekama, lai apmierinātu lietotāju vajadzības. Jā, patiesi, Šis iPad Air būs pilnībā savietojams ar Magic Keyboard, kas ir paredzēta iPad Pro, līdz ar to viņu augums, lai līdzinātos saviem priekšniekiem.

iPad logrīki

Un mēs varētu teikt, ka tas tā būtu. Apple neplāno sniegt mums nekādu mājienu par ilgi gaidītiem produktiem, piemēram, pārveidotu Apple TV ar emulācijas iespējām. Mums nav arī nekādu ziņu par AirPods klāsta produktu atjaunošanu. Īsāk sakot, mēs saskaramies ar notikumiem, kas varētu būt nedaudz bezkofeīna, taču neaizmirsīsim, ka iPad ir tieši vislabāk pārdotais planšetdators pasaulē, tāpēc ir pašsaprotami, ka miljoniem lietotāju gaidīs, ko Apple spēj. , un, ja esat viens no tiem, jums vienkārši ir jāseko līdzi visam, ko iPhone News var piedāvāt, lai būtu informēts.

Pasākuma informācija

Kā zināms, pasākums notiks plkst nākamajā 7. maijā plkst.10:00 stundas Cupertino, kas būs 19:00 Spānijā. Šajā gadījumā mēs neplānojam sekot līdzi tiešraidē mūsu YouTube kanālā, bet mēs jums pastāstīsim visas ziņas reāllaikā mūsu vietnē un mūsu sociālie tīkli.

Apple zīmulis 2

Ja sekojat tai ārpus Ibērijas pussalas, tie ir grafiki:

 • Spānija (Kanāriju salas): pulksten 15:00.
 • Argentīna: pulksten 11:00
 • Bolīvija: pulksten 12:00.
 • Brazīlija: plkst. 13:00
 • Čīle: pulksten 11:00
 • Kolumbija: pulksten 9:00
 • Kostarika: pulksten 8:00
 • Kuba: pulksten 10:00
 • Ekvadora: pulksten 9:00
 • Salvadora: pulksten 8:00
 • Hondurasa: pulksten 8:00
 • Meksika: pulksten 9:00
 • Nikaragva: pulksten 8:00
 • Panama: pulksten 9:00
 • Paragvaja: pulksten 10:00
 • Peru: pulksten 9:00
 • Puertoriko: pulksten 10:00
 • Dominikānas Republika: pulksten 10:00
 • Urugvaja: pulksten 11:00

Lai to redzētu, jums vienkārši jāiet uz Apple oficiālās vietnes notikumu sadaļu vai jāseko tam, izmantojot YouTube videoklipu, ko Apple izveido šim nolūkam. Pasākums, kā vienmēr, tiks pārraidīts tikai angļu valodā Reāllaika subtitri spāņu valodā ir diezgan labi.