Kā pārsūtīt WhatsApp tērzēšanu no iPhone uz Android vai otrādi

Gan iOS, gan Android piedāvā daudzas iespējas, kā izvairīties no datu zaudēšanas, kamēr vien atrodamies vienā platformā. Dublējumkopijas pakalpojumā iCloud vai mūsu Google kontā padara pāreju no viena Android uz otru vai no viena iPhone uz otru par bērnu spēli, un mēs nezaudējam visu saturu, kas bija mūsu iepriekšējam viedtālrunim, lai mēs varētu turpināt darbu ar jauno, it kā nekas nebūtu noticis. ir notikušas. Bet Kas notiek, ja mēs vēlamies pāriet no iPhone uz Android vai no Android uz iPhone?

Šajā gadījumā situācija radikāli mainās. Attiecīgajai lietojumprogrammai var būt savi serveri, lai saglabātu datus un būtu saderīga gan ar Android, gan iOS, kā tas ir Telegram gadījumā, un tad izmaiņas būs nemanāmas, bet, ja nē, kā tas ir WhatsApp gadījumā, realitāte ir tas, ka būs grūti nepazaudēt visas mūsu tērzēšanas sarunas un fotoattēlus, pārejot no iOS uz Android vai otrādi. Bet ir veidi, kā to sasniegt, un šeit mēs jums pastāstīsim par labākajiem..

Pati WhatsApp glābj

Kā pārsūtīt WhatsApp sarunas iPhone un Android ierīcēs

Par laimi, ir gadījumi, kad uzņēmums izveido rīkus vai apmācības, lai veiktu noteiktus uzdevumus, kas citādi būtu daudz grūtāki. Pašlaik oficiālajā WhatsApp informācijā ir paskaidrots, kā pārsūtīt informāciju no iPhone uz Android tālruni un rīkoties otrādi.

Kā pārsūtīt WhatsApp tērzēšanu no iPhone uz Android

Lai gan tas nav ceļš, pa kuru daudzi no mums vēlas iet, tajā pašā laikā pārslēgties no iPhone uz Android Mēs pārsūtīsim konta informāciju, profila fotoattēlu, tērzēšanas sarunas – gan individuālās, gan grupas, kopienas, kanālus, tērzēšanas vēsturi un multivides failus. Nav iekļauta zvanu vēsture, parādāmais vārds, statusi vai multivides faili, kas saņemti pa kanāliem. Tāpat nav iespējams pārsūtīt WhatsApp Business tērzēšanas sarunas.

Lai gan tas var darboties citās konfigurācijās, Oficiāli tiek atbalstīta tikai operētājsistēma Android 12 vai jaunāka versija, kā arī Samsung un Pixel ierīces. Dienvidkorejas milzu zīmolam ir nepieciešama Samsung Smart Switch versija 3.7.22.x vai jaunāka versija, savukārt Pixel gadījumā Google datu atjaunošanas rīks. Būs nepieciešams arī USB-C uz USB-C/Lightning kabelis, jo ir nepieciešams fizisks savienojums starp abiem tālruņiem. Darbības, kas jāveic, būtu šādas:

 1. Android ierīcē tiek atjaunoti rūpnīcas iestatījumi.
 2. Mēs pabeidzam konfigurāciju jaunajā ierīcē.
 3. Jaunajā ierīcē, kad tas tiek prasīts, noteikti atlasiet opciju atjaunot datus ierīcē.
 4. Mēs atbloķējam iPhone.
 5. Mēs savienojam ierīces ar USB-C uz USB-C/Lightning kabeli, kad parādās ekrāns “Kopēt lietojumprogrammas un datus”. Ja iPhone parāda drošības brīdinājumu, mēs pieskaramies “Trust”.
 6. Mēs turpinām ar ekrāniem, kas mums palīdz kopēšanas laikā.
 7. Pārsūtīšanas laikā ir jānodrošina, lai iPhone paliktu atbloķēts. Viens veids, kā to panākt, ir spēlēt ar pirkstu augšup un lejup pa ekrānu, bet otrs ir iestatījumos konfigurēt citu bloķēšanas laiku.
 8. Kad tiek prasīts, mēs izmantojam iPhone kameras lietotni, lai skenētu QR kodu un atvērtu WhatsApp for iOS, lai eksportētu datus.
 9. Mēs pabeidzam pārsūtīšanu un atvienojam, izmantojot kabeli.
 10. Visbeidzot Android ierīcē atveram WhatsApp un piesakāmies ar to pašu tālruņa numuru, ko izmantojām iepriekšējā ierīcē.

Ja tas ir Samsung tālrunis, process ir diezgan līdzīgs, taču tas tiek darīts ar Samsung Smart Switch lietotni.

Kā pārsūtīt WhatsApp tērzēšanu no Android uz iPhone

Ja mēs gatavojamies mainīties no Android tālruņa uz iPhone, mēs varam pārsūtīt konta informāciju, profila fotoattēlu, tērzēšanu – individuālus un grupu -, kopienas, kanālus, tērzēšanas vēsturi, multivides failus un iestatījumus. Mēs arī nevarēsim pārsūtīt zvanu vēsturi, parādāmo vārdu, kanālu multividi vai jebko, kas saistīts ar WhatsApp Business.

Lai sāktu procesu, Android versijai ir jābūt Lollipop ar SDK 21 vai jaunāku versiju vai Android 5+. IPhone ir jābūt iOS 15.5 vai jaunākai versijai. Process tiks veikts, izmantojot pakalpojumā Google Play pieejamo lietojumprogrammu Transfer to iOS, un tas izskatīsies šādi:

 1. Android tālrunī atveram lietojumprogrammu Pārvietot uz iOS.
 2. iPhone tiks parādīts kods, un, kad tas tiek prasīts, mums tas pats kods ir jāievada Android tālrunī.
 3. Mēs pieskaramies “Turpināt” un izpildām ekrānā redzamos norādījumus.
 4. Ekrānā “Datu pārsūtīšana” mēs pieskaramies “WhatsApp”.
 5. Pēc tam Android tālrunī nospiežam “START” un gaidām, līdz ziņojumapmaiņas programma sagatavos datus eksportēšanai. Kad process būs pabeigts, sesija Android tālrunī tiks slēgta, un mēs varam turpināt.
 6. Mēs pieskaramies “TĀLĀK”, lai atgrieztos lietojumprogrammā “Pārvietot uz iOS”, joprojām Android tālrunī.
 7. Mēs pieskaramies “TURPINĀT”, lai pārsūtītu datus no Android tālruņa uz iPhone, un gaidām, kamēr lietotne “Pārvietot uz iOS” apstiprinās, ka pārsūtīšana ir pabeigta.
 8. Mēs instalējam jaunāko WhatsApp versiju no Apple Store. Tas ne vienmēr ir nepieciešams, bet tas ir ieteicams. Mēs nodrošināsim, ka tagad ir pieejami visi ielāpi, tostarp daži, kas var atvieglot pārsūtīšanu.
 9. Mēs atveram WhatsApp un piesakāmies ar to pašu numuru, ko izmantojām iepriekšējā ierīcē.
 10. Kad tiek prasīts, mēs pieskaramies “Sākt” un gaidām, līdz process tiks pabeigts. Kad aktivizēšana būs pabeigta, mēs varēsim redzēt visus ziņojumus.

Neoficiālas iespējas vecākam aprīkojumam

Ne visiem no mums ir paveicies ar mūsdienīgu iPhone, pat ne tādu, kas turpina saņemt atbalstu. Iepriekš minētais ir labākais, lai pārsūtītu tērzēšanu no iPhone uz Android un otrādi, taču ierīcēs, kurām nav nepieciešamo funkciju, varat izmantot tādas lietojumprogrammas kā:

Tenorshare iCareFone

Pārsūtiet fotoattēlus no iPhone uz datoru iCareFone

WhatsApp tērzēšanas sarunu pārsūtīšanas process no iPhone uz Android vai otrādi var būt vairāk vai mazāk sarežģīts atkarībā no mūsu izmantotās lietojumprogrammas. Tenorshare puiši padara mums pieejamu lietojumprogrammu iCareFone — lietojumprogrammu, kas ne tikai ļauj mums pārsūtīt WhatsApp datus no vienas mobilās platformas uz citutas arī ļauj mums pārsūtīt attēlus no mūsu iPhone, iPad vai iPod touch uz mūsu datoru papildus iTunes, kopēt mūziku, grāmatas un attēlus uz mūsu ierīci, dzēst lietojumprogrammas… un tas viss notiek bez nepieciešamības jebkurā laikā izmantot iTunes.

WhatsApp datu pārsūtīšana no jūsu iPhone vai Android tālruni, izmantojot iCareFone, ir ļoti vienkāršs (svarīgs) un ātrs process (jāizpilda darbības), jo galīgais ilgums būs atkarīgs no mūsu ierīcē saglabāto attēlu un videoklipu skaita. WhatsApp konts mūsu ierīcē. Process Tas ir tieši tāds pats abām operētājsistēmām.

Kā pārsūtīt WhatsApp tērzēšanu no iPhone uz Android - iCareFone

Kad esam palaiduši lietojumprogrammu iCareFone, mums tas ir jādara savienojiet abas ierīces — avotu un galamērķi — ar mūsu datoru un caur lietojumprogrammu atlasiet, kurš būs datu avots (no kura termināļa mēs vēlamies iegūt datus) un galamērķa termināli (uz kuru termināli mēs tos vēlamies kopēt). Kad tas ir izveidots, noklikšķiniet uz Pārsūtīt (mūsu gadījumā mēs pārsūtīsim WhatsApp tērzēšanu no iPhone 6s uz Samsung Galaxy).

Kā pārsūtīt WhatsApp tērzēšanu no iPhone uz Android - iCareFone

Tiklīdz mēs noklikšķināsim uz pogas Pārsūtīt, lietojumprogramma parūpēsies par to izveidojiet visu datu kopiju mūsu datorāieskaitot visus pievienotos failus, un izveidos atjaunošanas failu, kas neatkarīgi no dublēšanas tiks atjaunots mērķa ierīcē.

Kā pārsūtīt WhatsApp tērzēšanu no iPhone uz Android - iCareFone

Kā jau komentēju iepriekšējās rindkopās, atkarībā no mūsu WhatsApp kopijā esošās informācijas process var aizņemt vairāk vai mazāk laika. Visa procesa laikā, mēs nedrīkstam atvienot no datora nevienu terminālu kas ir daļa no procesa, ja mēs nevēlamies, lai process tiktu veikts pareizi.

iCareFone ir pieejams abiem Windows tāpat kā MacOS.

dr.Fone

Lai veiktu šo sarežģīto uzdevumu, internetā varam atrast ļoti dažādas metodes, no kurām lielākā daļa ir ļoti sarežģītas un nedarbojas vai labākajā gadījumā darbojas tikai daļēji. No visiem izmēģinātajiem variantiem vislabāko rezultātu devusi Windows un Mac aplikācija «dr. fone” un Tenorshare iCareFone ko varat lejupielādēt no šīs saites un ko var izmēģināt bez maksas. Tā ir lietojumprogramma, kas dara daudz vairāk nekā jūsu ziņojumu pārsūtīšana no iOS uz Android, taču šajā rakstā mūs interesē tieši tas, tāpēc mēs koncentrēsimies uz šo funkciju.

Kad lietojumprogramma būs lejupielādēta mūsu datorā, mēs to palaidīsim un savienosim abas ierīces, izmantojot attiecīgos USB kabeļus, ar Mac vai PC. Mums ir jāpieņem visi ziņojumi, kuriem nepieciešamas atļaujas un kas parādās, jo īpaši Android ierīcē, kurā tiks instalēta nepieciešamā programmatūra. lai viss darbotos kā nākas. Kad viss būs gatavs, mēs pāriesim uz sadaļu, kas mūs interesē: “Dublēšana un atjaunošana”.

Nākamajā logā mēs atlasām Kreisajā sānjoslā opcija “WhatsApp dublēšana un atjaunošana”, un tiks parādītas dažādas opcijas, kuras mēs varam izpildīt saistībā ar lietojumprogrammu Ziņapmaiņa. Šajā gadījumā mēs izvēlamies pirmo: “Pārsūtīt WhatsApp ziņojumus”.

Pēc tam parādīsies mūsu divas ierīces, datu avots kreisajā pusē un uztvērējs labajā pusē. Šī detaļa ir svarīga, jo mums ir jānodrošina, lai tie tiktu novietoti pareizajā vietā, jo labajā pusē esošā ierīce, kas saņems datus, zaudēs visu WhatsApp informāciju, kas tai bija nepieciešama, lai atjaunotu jauno. Ja pasūtījums nav pareizs, noklikšķiniet uz centrālās pogas “Apvērst”.. Kad esam pārliecināti, ka sākotnējā ierīce atrodas kreisajā pusē un galamērķis atrodas labajā pusē, mēs varam noklikšķināt uz pogas “Pārsūtīt”.

Šī ir procedūra, kas aizņem vairākas minūtes, tāpēc esiet pacietīgs un, pat ja uzskatāt, ka lietojumprogramma ir bloķēta, pagaidiet, līdz tā beigsies. Kad pārsūtīšana ir pabeigta, mums jādodas uz mūsu galamērķa ierīci un jāveic norādītās darbības. WhatsApp mums parādīsies tā, it kā mēs to tikko būtu instalējuši, un mums tajā pat būs jākonfigurē savs tālruņa numurs. Tajā brīdī mums būs jāatjauno mūsu iekšējā atmiņā saglabātie datikā mums pastāstīs pati WhatsApp, lai visi dati, ko esam pārsūtījuši no sava iPhone, tiktu pārsūtīti uz jauno Android.

Tas ir vienkāršs process ar pāris galvenajiem punktiem, kuriem mums jāpievērš uzmanība, lai nepazaudētu informāciju, taču ar šiem norādījumiem jums nebūs ne mazāko problēmu to sasniegt. UNGala rezultāts ir tāds, ka visi jūsu WhatsApp ziņojumi būs jaunajā terminālī, lai gan jāatzīmē, ka tas nav ideāls, jo tērzēšanas sarunas tiek rādītas nepareizi, un starp tām tiks parādītas tērzēšanas sarunas, kuras bijāt arhivējis. Taču to var atrisināt dažu minūšu laikā, pārkārtojot savu WhatsApp, un svarīgākais, proti, ziņas, fotoattēli un video, būs neaizskarams.