Kā lietot AirDrop operētājsistēmā Windows

AirDrop ir sena Apple lietotāju paziņa. Tas ir vienkāršākais veids, kā koplietot visu veidu failus starp bitten apple komandām. tomēr Vai AirDrop var izmantot operētājsistēmā Windows PC? Tagad mēs izskaidrosim vienkāršāko veidu, kā veikt šo darbību starp iPhone vai iPad un datoru, kura pamatā ir Microsoft operētājsistēma.

Pienāca 2011. gads Apple kopā ar savu aprīkojumu uzsāka funkciju, kas darbojas līdz mūsdienām. To plaši izmanto Mac, iPhone un iPad lietotāji. Patiešām, Šo funkciju sauc par AirDrop un tas ir viens no pakalpojumiem, ko citu operētājsistēmu lietotāji visvairāk vēlas. Tagad ir ļoti iespējams, ka jums ir iPhone, taču tas nenozīmē, ka vēlaties vai jums ir nepieciešams dators, kura pamatā ir macOS. Vai ir alternatīva failu koplietošanai ar Windows datoru, neizmantojot kabeli? Atbilde ir jā.

Patiesība ir IPhone ir viens no visvairāk pārdotajiem mobilajiem tālruņiem tirgū. Un mēs to nesakām no Actualidad iPhone, bet gan pārdošanas rādītāji ir tie, ko tie atklāj: 8 no katrām 10 pārdotajām ierīcēm ir iPhone modeļi. tomēr Windows, iespējams, ir visvairāk izmantotā galddatoru operētājsistēma pasaulē.. Lenovo ir uzņēmums ar lielāko tirgus daļu šajā nozarē. Bet, protams, profesionālajai un biznesa nozarei ar to ir daudz sakara.

Kopīgojiet AirDrop failus Windows datorā

Un iespēja viegli koplietot failus starp mūsu komandām ir tas, ko lietotāji meklē katru dienu. Kopš 2011. AirDrop atvieglo šo uzdevumu lietotājiem Apple ekosistēmā.. Un šīs funkcijas atrašana izvēlnē “Share” un iztikšana bez kabeļiem vai e-pasta pielikumu nosūtīšanas ir liels atvieglojums. Un ar lietotājiem, kuri apvieno abas ekosistēmas – Apple un Microsoft – kādi risinājumi viņiem ir pieejami?

Vai AirDrop pastāv operētājsistēmai Windows?

Diemžēl, AirDrop kā funkcija nav pieejama lietošanai ārpus Apple ekosistēmas. Cupertino iedzīvotāji jau bija atbildīgi par šī pakalpojuma izveidi slēgtā veidā, un neviens cits dators, kurā nebija viņu operētājsistēmas, nevarēja to izmantot. AirDrop darbojas, izmantojot Bluetooth, WiFi un tuvuma savienojumus. Tas ir, kad aktivizējat funkciju un vēlaties koplietot failu, starp koplietošanai pieejamajām ierīcēm tiks parādītas tikai jums tuvumā esošās ierīces.

Tāpēc Nav iespējams izmantot AirDrop kā tādu ar Windows datoru. Vai ir tik derīgas alternatīvas kā šī funkcija? Jā, un tie ir arī bez maksas. Bet mēs to redzēsim vēlāk.

Google izlaiž alternatīvu operētājsistēmai Windows: šādi rodas funkcija Nearby Share

Nearby Share for Windows, alternatīva AirDrop

Labi, mēs sevi nostādām situācijā un vairs nerunājam gaumes dēļ par vienu vai otru operētājsistēmu, bet gan darba apsvērumu dēļ – parasti dēļ kādas programmatūra kas ir pieejams tikai operētājsistēmā Windows, alternatīva, ko izmantojat ikdienā, ir Windows. Tomēr mobilā tālruņa ar iOS vietā jums ir Android. Labi, Google prezentēja funkciju Nearby Share 2020. gadā un tas kalpotu dokumentu pārsūtīšanai starp Android datoriem, lai gan tas solīja versiju Windows datoriem. Un tas notika tikai 2023. gadā, kad lejupielādei parādījās beta versija.

Šī funkcija darbojās tāpat kā AirDrop, bet atstāja Apple ekosistēmu. Tas nozīmē, ka varat koplietot jebkura veida failus starp Android mobilo ierīci un Windows datoru. Vēl vairāk, ievadiet opciju Nearby Share for Windows Varat izvēlēties saņemt failus no visiem, no kontaktpersonām vai tikai no savām ierīcēm.

Lai šī lietojumprogramma darbotos Jums ir jāievada dati no sava Google konta, ko vēlaties saistīt ar šo pakalpojumu. Kad tas būs izdarīts, jūs redzēsiet, ka opcijā saņemt failus no savām ierīcēm darbosies tikai tie datori, kas ir pieteikušies ar iepriekš izvēlēto Google kontu.

Ja vēlaties izmēģināt šo opciju, vispirms mēģiniet to lejupielādēt no lietojumprogrammas oficiālās vietnes. Gadījumā, ja tas nedarbojas, kopš izplatīšana atsevišķos reģionos bija sarežģīta, jums vajadzētu izmēģināt VPN. Bet, lai gan šis risinājums ir ļoti labs, mēs turpinām ar to pašu problēmu: failu pārsūtīšanai nevarēsim izmantot iPhone vai iPad.

Snapdrop: labākā alternatīva AirDrop izmantošanai Windows datorā no pārlūkprogrammas

Snapdrop, alternatīva AirDrop operētājsistēmai Windows

Tomēr vēl viena alternatīva, lai varētu koplietot failus, ir ar jebkuru datoru un to izmantoto operētājsistēmu. Šo alternatīvu sauc snapdrop. Ir par vietne, lai anonīmi koplietotu failus starp ierīcēm, kas atrodas vienā tīklā. Lai sniegtu jums piemēru: viņi izmanto to pašu WiFi tīklu. Tādā veidā mēs pasargājam sevi no nepieciešamības jebkurā laikā saņemt failus no svešiniekiem.

No otras puses, nākamā prasība, lai varētu izmantot šo pakalpojumu, ir tāda, ka abiem datoriem, kas gatavojas koplietot failu, ir jāieiet Snapdrop lapā. Un protams, procesa laikā neaizveriet pārlūkprogrammas cilni. Gatavs, tagad varat to izmantot. Tāpat mēs soli pa solim paskaidrosim, kā tas darbojas:

  • Ieejiet Snapdrop vietnē ar pirmo komandu – tas, kurš nosūtīs failu kopīgošanai,
  • Tagad no uztverošās ierīces – šajā gadījumā tas var būt dators ar Windows, macOS, mobilais tālrunis ar Android, iPhone utt. Atveriet arī Snapdrop pakalpojumu
  • Ir jāparādās jums tuvajām komandām, lai jūs varētu dalīties. Izvēlieties vienu no tiem
  • Tagad sūtītāja ierīcē tiks atvērta izvēlne, failu pārlūkā meklējiet dokumentu, attēlu utt., ko vēlaties kopīgot un noklikšķiniet uz tā
  • Saņēmējs dators automātiski saņems failu un tas ļaus priekšskatīt failu — šeit tas būs atkarīgs no tā, vai tas ir attēls vai cita veida dokuments — un tas dos iespēju saglabāt to atmiņā vai atmest lejupielādi.

Atjaunināt: acīmredzot, Snapdrop pakalpojums nedarbojas. Kamēr tas atkal ir pieejams, vēl viena alternatīva tam ir Sharedrop.io. Tāpat kā Snapdrop, ļauj koplietot dažāda veida failus, izmantojot WiFi tīklus un izmantojot vienu un to pašu pārlūkprogrammu. Abiem datoriem ir jāieiet vienādranga pakalpojuma lapā, lai varētu koplietot.

Warpinator, no Linux Mint

Lietotājiem, kuri paliek tikpat pilnīgā ekosistēmā kā Apple, nav jāmeklē citur, taču Windows lietotājiem tas nav tas pats. Microsoft darbvirsmas sistēma var sasniegt vairāk vietas nekā jebkurš cits, kas ir abpusēji griezīgs zobens. Tas, kas sākumā var šķist lietas atvieglo, var to sarežģīt, ja mēs to nesaprotam. Un kur Windows lietotājiem jāmeklē, lai tos atrastu labi risinājumi ir vērsti uz Linux.

Linux Mint izstrādātāji piedāvā kaut ko tādu, ko viņi sauc Warpinators. Tā ir lietojumprogramma failu koplietošanai mājas tīklā, un papildus Linux tie piedāvā Windows versijas, neoficiālu Android un vienu, šo oficiālo, lai gan pašlaik tikai ar TestFlight, iOS. Tas ir atvērts avots, un tā lietošana ir ļoti vienkārša: mums būs tikai jālejupielādē lietojumprogramma sūtīšanas un saņemšanas ierīcē un jāsāk sūtīšana ar vienu no tām. Kad mēs to izdarīsim, mēs sarakstā redzēsim visas ierīces, kas atrodas vienā tīklā un izmanto Warpinator, un atliek tikai sekot procesam, lai pabeigtu sūtīšanu.

LocalSend — ātrākais un stabilākais, ko var izmantot sistēmā Windows

LocalSend

Gandrīz viss, kas izskaidrots Warpinator punktā, attiecas uz šo. LocalSend. Galvenā atšķirība ir tā, ka pēdējā aiz muguras nav liela Linux distribūcijas izstrādātāju, un man labāk patīk LocalSend. Man šķiet, ka interfeiss ir noslīpētāks un pārsūtījumi ir ātrāki un stabilāki. Tam ir arī Windows, macOS, Linux, iOS un Android versijas, un man tas ir vislabākais lielu failu sūtīšanai no iPhone uz Windows un otrādi.

Vēl viena atšķirība ir tā, ka LocalSend, tāpat kā Snapdrop, parāda nejaušu nosaukumu katrā no ierīcēm. Ja sūtītājs parāda “Neat Cherry” un mēs vēlamies to nosūtīt uz citu ierīci, mums ir jāredz, kāds nosaukums tajā tiek rādīts. Ja tas ir “Sweet Potato”, mums tas ir jānosūta uz “Sweet Potato”, un šajā ierīcē pārbaudiet, vai sūtītājs ir “Neat Cherry”. Tas ir drošības līdzeklis, kas arī netraucē.

Gan Warpinator, gan LocalSend ļauj sūtīt uz jebkuru ierīci, kurā ir instalēta lietojumprogramma un kas atrodas tajā pašā tīklā.

LocalSend (AppStore saite)
LocalSendBezmaksas

Tik vienkārši var tikt pie varas Kopīgojiet failus starp savām ierīcēm, neizmantojot kabeļus vai lejupielādējot trešo pušu programmas kas, iespējams, ir saistīti ar papildu izdevumiem, piemēram, ikmēneša abonementu. Tāpat, ja zināt vairāk šī uzdevuma metožu, mēs būtu pateicīgi, ja kopīgosit tos komentāros.