Kā instalēt Instagram operētājsistēmā Mac, atklājiet visas priekšrocības

Instagram ir viena no visbiežāk izmantotajām lietojumprogrammām lietotāji savās platformās. Jūs droši vien domājat, kā instalējiet Instagram operētājsistēmā Mac, Bet, lai gan tas var šķist pārsteidzoši, šim nolūkam nav nevienas lietojumprogrammas. iPhone tālrunim ir sava lietojumprogramma savai ierīcei, taču Mac un iPad netiek nodrošināti darbam ar šo lietojumprogrammu. Kā instalēt Instagram operētājsistēmā Mac?

Instagram Instagram operētājsistēmā Mac

Instagram ir meta lietotne, tāpēc Tam nav sākotnējās versijas, ko varētu lejupielādēt Apple datorā. Labākais veids, kā izmantot Instagram, ir to darīt tīmeklī, kas ir tiešāks un pilnīgāks veids, kā izmantot visas tā priekšrocības.

Varat pievienot attēlus, dzēst tos, kā tos atzīmēt, ievietot videoklipus un karuseļus. Bet viens no tā trūkumiem ir tas, ka stāstus nevar augšupielādēt. Vēl viens trūkums ir tas, ka, ja mēs vēlamies kādu meklēt, mums tas būs jādara meklēt īstos vārduss no tā nosaukuma, pretējā gadījumā mums būs grūti panākt, lai tas darbotos.

Kā instalēt Instagram operētājsistēmā Mac

Kā jau minējām, ir liela priekšrocība, ja mēs varam augšupielādēt fotoattēlus vai videoklipus, kad tie ir saglabāti mūsu datorā, tas pat parūpēsies par Klasificējiet videoklipus, kas ir garāki par vienu minūti, un videoklipus, kas ir īsāki par vienu minūti, kā ruļļus. Tomēr jūs nevarēsit augšupielādēt stāstus, neveic tiešraides vai tiešraides. Lai to izdarītu, jums ir jāizmanto mobilā ierīce.

Gandrīz visas mums vajadzīgās funkcijas var turpināt veikt. Var augšupielādēt ziņas, apskatīt ziņas no tiem, kam sekojam, komentējam, atzīmējam ar patīk, kopīgojam un saglabājam to, kas mums patīk, savās kolekcijās. Tāpat ir atļauts sūtīt ziņas un mijiedarboties kā tērzēšana ar lietotājiem.

Kā mēs esam pārskatījuši, Instagram piedāvā iespēju izmantot šo lietojumprogrammu tīmeklī bez lielām problēmām. Vienīgais ir tas, ka tam nav visas funkcijas, bet jūs varat iegūt daudz noderīgu un interesantas funkcijas.