Kā instalēt AltStore, alternatīvos veikalus un emulatorus savā iPhone

Alternatīvu aplikāciju veikalu ienākšana iOS var nozīmēt pirms vai pēc, lai gan, zinot Cupertino kompānijas viltības, saskaroties ar Eiropas Savienības uzspiešanu, iedomājamies, ka “mode” drīz vien pāries.

Tomēr emulatoru parādīšanās alternatīvajos veikalos var būt ārkārtīgi pievilcīga. Mēs mācām jums, kā instalēt AltStore un citus alternatīvus veikalus, lai varētu atskaņot emulatorus savā iPhone, un daudzas citas lietas…

Jūs jau zināt, ka bilde ir tūkstoš vārdu vērta, tāpēc savā YouTube kanālā esam nolēmuši palaist video, kurā soli pa solim parādīsim visu, ko varēsiet redzēt zemāk. Pievienojieties mūsu kopienai, kurā ir vairāk nekā 100 000 lietotāju, kas ir viens no visatbilstošākajiem spāņu valodā Apple pasaulē.

Kas ir AltStore?

Šis lietotņu veikals ir alternatīvs veikals iOS App Store kur mēs varēsim atrast daudzas lietojumprogrammas, kuras pretējā gadījumā mēs neatradīsim oficiālajā iOS App Store. Tas ir tāpēc, ka, lai gan to ir pārskatījis Apple, tajās esošās lietojumprogrammas ne vienmēr atbilst paša Cupertino uzņēmuma platformas stingriem ētikas standartiem.

Savukārt AltStore nav nekas vairāk kā pirmais alternatīvais lietojumprogrammu veikals, kas pieejams operētājsistēmai iOS Eiropā.

Ja mēs jums pastāstīsim, no kā AltStore sastāv un kā jūs varat to instalēt, tas ir tāpēc, ka to ir pārbaudījuši un analizējuši daudzi specializēti mediji, kā arī dažādi izstrādātāji, kas apliecina tā drošību. Jāatzīmē, ka AltStore nav saistību ar Jailbreak vai līdzīgu metodi, jo tehniski tas pastāv ar Apple apstiprinājumu, tāpēc Jūsu ierīces informācija un konfidencialitāte netiek apdraudēta.

Kā instalēt AltStore

Vispirms, lai instalētu AltStore, ir jābūt iOS ierīcei, kurā darbojas 17.4 vai jaunāka versija. Lai to pārbaudītu, jums vienkārši jāiet uz šādu maršrutu: Iestatījumi > Vispārīgi > Informācija > iOS versija. Ja neesat izvēlējies vajadzīgo versiju, jums ir jāseko tālāk norādītajam ceļam: Iestatījumi > Vispārīgi > Programmatūras atjaunināšana. Tādā veidā jūs varēsiet atjaunināt savu iPhone un būs pilnībā iespējams ātri instalēt AltStore.

Nākamā lieta būs tāda, ka no sava iPhone, vēlams, izmantojot Safari, jūs ievadāt AltStore lejupielādes vietni. Un tagad ir pienācis laiks veikt šādas darbības:

Klikšķiniet uz AltStore PAL, Tas ļaus jums lejupielādēt jebkurā ierīcē, kas pieejama Eiropas Savienībā. Ja atrodaties ārpus Eiropas Savienības, jums būs jānoklikšķina uz AltStore (pasaule), bet šai otrajai funkcionalitātei būs nepieciešama macOS, tāpēc iesaku izmantot Eiropas Savienības versiju.

altstore

Nospiežot, Maksājumu platforma jums tiks atvērta, jo jums būs jāmaksā abonements 1,5 eiro gadā, kam jāpieskaita nodokļi, pretējā gadījumā gala cena būs 1,81 eiro gadā. Vēlāk mēs jums iemācīsim, kā atcelt AltStore abonementu, lai tas netiktu atjaunots automātiski.

Tad Pēc maksājuma veikšanas parādīsies jauns AltStore lejupielādes logs, parāda pogu “Lejupielādēt”, kas mums acīmredzot būs jānospiež, ja vēlamies turpināt instalēšanu.

Ja esat nospiedis lejupielādes pogu, tiks parādīta konteksta izvēlne, kurā teikts:

App Store instalēšana: šī iPhone instalēšanas iestatījumi neļauj AltStore LLC instalēt lietotņu veikalus no tīmekļa. Šo opciju varat mainīt sadaļā Iestatījumi.

Tagad vienkārši nospiediet “LABI”un dodieties uz Iestatījumikur atradīsit šādu iespēju: Autorizējiet lietotņu veikalu “AltStore LLC”. Kad mēs noklikšķināsim uz šīs jaunās opcijas, parādīs šādus brīdinājumus:

  • Ja pilnvarojat šo izstrādātāju, varat instalēt viņa lietotņu veikalus šajā iPhone tālrunī.
  • Visus instalēto lietotņu veikalus pārvaldīs izstrādātājs, un tādējādi viņi var piekļūt jūsu datiem.
  • Jūsu App Store konts ir saglabātais maksājuma veids, un saistītās funkcijas, piemēram, abonementu pārvaldība un atmaksas pieprasījumi, nebūs pieejamas.

Tagad mums ir iespēja pilnvarot vai ignorējiet lietotņu veikalu, bet, ja esat tik tālu ticis, es domāju, ka jūs interesē AltStore instalēšana.

Alternatīvais veikals

Tagad vienkārši Mēs izvēlēsimies lietotņu veikala instalēšanas opciju, un tiks parādīts cits konteksta logs, tāpēc mums vienmēr ir jāizvēlas iespēja, kas ļauj mums turpināt.

Tūlīt pēc tam un bez turpmākas gaidīšanas mūsu iOS lietojumprogrammu atvilktnē parādīsies AltStore ikona.

Atteikties no AltStore abonēšanas

Vietnē AltStore jūs saņemat automātiski atjaunojamu abonementu 1,5 eiro apmērā gadā vairāk nodokļu, tāpēc iesakām izvēlēties opciju, neaizverot safari cilni “Pārvaldīt abonementu”. Lai ievadītu, mums vienkārši jāievada savs e-pasta konts, un mēs saņemsim ieejas saiti, kas ir pārāk vienkārša.

Kad iekšā, Vispirms es iesaku pievienot šādu testa karti, lai varētu dzēst savu kredītkarti, un tādējādi pasargājiet sevi, ja AltStore nākotnē tiks uzlauzta:

  • Numurs: 4276734060656231
  • Derīguma termiņš un dati: 25.03. – 766

Tādā veidā mēs pirms abonementa atcelšanas varam izdzēst savu kredītkarti.

Kas mums ir pieejams AltStore?

Nu, šobrīd mums ir Delta, kas ir GBA4iOS priekštecis, tāpēc varēsim instalēt un atskaņot NES, SNES, N64, GB un GBA ROM. Tomēr mēs atgādinām, ka emulatori ir nelikumīgi, ja vien jūs neizmantojat savu fizisko videospēļu ROM, tas ir, tas nav nelikumīgi, ja jums ir fiziskās spēles kopija.

Otra pieejamā lietojumprogramma ir Clip — starpliktuves pārvaldnieks, kas nav īpaši pievilcīgs, kā arī nav pārāk spilgts salīdzinājumā ar citām iOS App Store jau pieejamām alternatīvām.

Pagaidām lizstrādātāji nav pievienojušies AltStore, lai gan ir bijuši tirgū jau vairākas nedēļas, un es neesmu pārāk pārliecināts, ka tas nākotnē mainīsies, ņemot vērā Apple ierobežojumus.