Kā ierakstīt videoklipus ar izslēgtu iPhone ekrānu un bez jailbreak

Daudzi no mums ir lietotāji, kuri katru dienu izmanto savas ierīces, lai ierakstītu videoklipus vai iemūžinātu mirkļus, fotografējot. Arī mūsu iPhone kameras kvalitāte mūs mudina to darīt.

Problēma, kā parasti, it īpaši, ja video ierakstīšanai izmantojam savu iPhone ir akumulatora patēriņš, kad ierakstīšanas laikā ir ieslēgts ekrāns, kaut kas loģisks it īpaši, ja vēlamies ierakstīt garu video un negribam palaist garām nevienu detaļu. Bet noteikti vairāk nekā vienu reizi esat atstājis iPhone tādā stāvoklī, lai tas ierakstītu pilnīgi visu, kas tiek rādīts ekrānā. Šādos gadījumos vislabāk to darīt ar izslēgtu ekrānu, lai taupītu akumulatoru.

Kā ierakstīt video no iPhone ar izslēgtu ekrānu

Šādos gadījumos vislabākais, ko varam darīt, lai taupītu akumulatoru, ir ierakstiet ar izslēgtu ierīces ekrānu, izmantojot divas apvienotas funkcijas kas sākotnēji nebija paredzēti tam.

Process izskatītos šādi:

 1. Atveram iestatījumus, pārejam uz Pieejamība/Ātrā funkcija.
 2. Ja tā nav, mēs aktivizējam “Guided Access” un “VoiceOver”.
 3. Ierakstot ekrānu, mēs liksim iPhone klusumu, jo mēs nevēlamies, lai tas sāktu runāt ierakstīšanas laikā.
 4. Tagad atveram lietojumprogrammu Kamera un bīdām, lai pārietu uz video režīmu.
 5. Trīs reizes nospiežam izslēgšanas pogu un izvēlamies “VoiceOver”.
 6. Mēs vienreiz pieskaramies ierakstīšanas pogai, un tas tiks atlasīts. Tā kā “VoiceOver” ir aktīvs, tas vēl netiks ierakstīts.
 7. Veiciet dubultklikšķi uz ierakstīšanas pogas, un ierakstīšana sāksies.
 8. Tagad, lai izslēgtu ekrānu, mēs trīsreiz pieskaramies ekrānam ar trim pirkstiem. Ja vēlamies pārbaudīt, vai tas joprojām ieraksta, atkārtojam trīskāršu pieskārienu ar trim pirkstiem, lai to ieslēgtu.
 9. Lai pārtrauktu ierakstīšanu, kad ekrāns ir ieslēgts, divreiz pieskarieties apturēšanas pogai.
 10. Un, lai izietu no “VoiceOver”, trīs reizes nospiežam izslēgšanas pogu un noņemiet atzīmi no tās opcijas.

Atliek tikai vēlreiz palielināt skaļumu un pārbaudīt, vai ieraksts patiešām ir izdevies.

Kā to izdarīt ar iOS 9 kļūdu

Ir vēl viena iespēja vecākām ierīcēm, kuras joprojām darbojas operētājsistēmā iOS 9. Šajā gadījumā tiek izmantota kļūda, un tas bija pieejams visās mūsu pārbaudītajās iOS 9 versijās. Process būtu šāds

 1. Bloķēšanas ekrānā noklikšķiniet uz kameras ikonas un velciet ar pirkstu uz ekrāna vidu.
 2. Tālāk, neatlaižot pirkstu, mēs izvēlamies video opciju un noklikšķiniet uz sarkanās pogas, lai sāktu ierakstīšanu.
 3. Tagad mums trīs reizes jāveic dubultklikšķis uz sākuma pogas un jāgaida, līdz iPhone ekrāns automātiski izslēgsies, tāpat kā tad, ja mēs būtu nospieduši sākuma pogu, lai redzētu laiku.
 4. Šobrīd iPhone ieraksta visu, kas atrodas kameras priekšā, līdz vēlreiz nospiežam sākuma pogu.

Iespēja ierakstīt videoklipu ar izslēgtu iPhone ekrānu bez jailbreak var būt process, kurā ir vairāk darbību, nekā mēs vēlētos, taču priekšrocības ir neapšaubāmas. Papildus akumulatora taupīšanai, fakts, ka netiek pārkāpts jailbreak laikā, kad pat nav ainas Tas nav tik labi, un tas nav īsti vajadzīgs. Ņemot vērā to, kas šeit ir izskaidrots, šāda reklāmas videoklipa veikšana kļūs par realitāti vairāk nekā jebkad agrāk: