Jauno Sonos Ace austiņu analīze: labs sākums

Mēs pārbaudījām jauno Sonos Ace, Sonos piedāvājumu iekļūt sarežģītajā austiņu pasaulē, tieši konkurējot ar tradicionālākajiem zīmoliem šajā nozarē. Izcila skaņas kvalitāte, laba apdare un materiāli, kā arī izcila piedurkne lai atšķirtos no pārējiem.

Austiņu tirgus nav paradīze, it īpaši, ja runājam par augstākās klases bezvadu austiņu klāstu. Tādi zīmoli kā Sony un Bose jau gadiem ilgi dominē kategorijā, kurā veiksmīgi iekļūt ir izdevies tikai Apple. To zīmolu saraksts, kuri to izmēģināja un nesasniedza gaidītos rezultātus (vai arī cieta neveiksmi), ir milzīgs. Tāpēc Sonos apņemšanās ienākt šajā tirgū ir ļoti riskanta, lai sasniegtu gaidītos panākumus Nepietiek ar kvalitatīva produkta prezentēšanu, ir jāiekļauj kaut kas atšķirīgs no citiem, kas padara to īpašu un liek lietotājam neizvēlēties parasto zīmolu drošas likmes. Vai jūs to iegūsit ar šiem Sonos Ace? Laiks rādīs, bet sastāvdaļas pagaidām ir daudzsološas.

Sonos Ace austiņas

Raksturlielumi

 • Cirkumaurālās austiņas
 • 40 mm dinamiskais draiveris
 • Svars 312 grami
 • Bluetooth 5.4 vairākpunktu savienojamība
 • Qualcomm Snapdragon Sound AptX (tikai Android)
 • Telpiskā skaņa (Dolby Atmos)
 • galvas izsekošana
 • Lietojuma noteikšana (automātiskā atskaņošana un pauze)
 • Aktīvā trokšņu slāpēšana (ANC)
 • Apzinīgs režīms (caurspīdīgums/apkārtējais)
 • TV Swap (TV skaņas pārsūtīšana) un Sonos TrueCinema (drīzumā)
 • USB-C savienojums
 • Autonomija 30 stundas (ANC aktīvs), ātra uzlāde (3 minūtes atbilst 3 lietošanas stundām)
 • Puscieta pārnēsāšanas soma ar kabeļa maciņu
 • USB-C līdz USB-C un USB-C līdz 3,5 mm ligzdai

Sonos Ace ir augstākās klases bezvadu austiņas, un tās parādās no brīža, kad atverat kastīti. Iekļauts daļēji stingrs korpuss, lai tos transportētu, un USB-C un 3,5 mm ligzdas kabeļi ir diezgan sīka informācija., piemēram, mazais kabeļa korpuss, kas magnētiski piestiprinās pie galvenā korpusa. Mēs neesam pieraduši, ka, pērkot produktus, tiek iekļauti aksesuāri, un detaļas tiek novērtētas, jo īpaši tāpēc, ka korpuss nav tipisks auduma maisiņš.

Sonos Ace austiņas

Sonos ir nolēmis savām austiņām izmantot galvenokārt plastmasu, taču tai nav jābūt sliktai lietai. Plastmasa ir kvalitatīva un pateicoties tai austiņas ir vieglākas nekā, piemēram, AirPods Max. Lieliska apdare, atmiņas putu spilventiņi uz austiņām un galvas saite, ideāls pielāgojams izmērs visām galvām ar tērauda pagarinātājiem hromētā apdarē baltajam un melnajam modelim melnajam modelim. Tās ir ārkārtīgi ērtas austiņas, un to saka kāds ar XL izmēra galvu, kuram austiņas parasti pieguļ ļoti cieši. Šīs austiņas esmu nēsājis stundām ilgi, un vienīgais, ko esmu pamanījis šajās vasaras dienās, ir tas, ka tajās ir karsts… skaidrs, bet bez noguruma vai diskomforta. Starp citu, 30 stundu autonomija ir brīnums, kas ļauj tos intensīvi izmantot nedēļu bez nepieciešamības tos uzlādēt, tāpēc braucieniem tie ir ārkārtēji.

Sonos ir iedvesmojies no AirPods Max dažām lietām par austiņām. Tās dizains noteikti tos atceras, bet magnētiskā sistēma jūsu paliktņiem Tā nepārprotami ir Apple austiņu kopija. Spilventiņiem ir dažādas krāsas sieti katrai austiņai, un to uzlikšana un noņemšana ir ļoti viegli notīrāmas. Magnēti ir novietoti tā, lai nevarētu uzlikt labo paliktni kreisajā pusē, tāpēc nav vietas kļūdām. Un, kad tie nolietojas, jūs pērkat citus un nomainiet tos sekundē, bez līmēm vai tamlīdzīga.

Sonos Ace austiņas

Vadības ierīcēm Viņi ir izvēlējušies pareizo lēmumu: fiziskās pogas. Man nepatīk skārienvadības ierīces, īpaši tik lieliem izstrādājumiem. Zinu, ka daudzi tam nepiekritīs, jo skārienvadības ļauj daudz “tīrāku” dizainu un var piešķirt pat augstākās kvalitātes izskatu, taču lietojamība nepavisam nav tāda pati kā tradicionālās pogas. Mums ir poga uz labās austiņas, ko mēs nospiežam, lai kontrolētu atskaņošanu, un bīdiet, lai kontrolētu skaļumu, un otra, lai kontrolētu trokšņu slāpēšanas un apzināšanās režīmu, papildus balss vadībai. Kreisajā pusē ir barošanas poga un USB-C savienotājs. Galvenā vadības poga ir arī tā, ko izmantosim TV Swap funkcijai, par ko runāsim vēlāk.

Savienojamība un skaņa

Mēs skatāmies uz Bluetooth austiņām, tāpēc šajā sadaļā nav nekādu pārsteigumu. Tie ir saderīgi ar Bluetooth 5.4, un, ja mēs esam Apple lietotāji, tas arī beidzas. Ja mums ir Android tālrunis, mēs varam turpināt to teikt mēs varam klausīties bezzudumu audio, pateicoties Qualcomm Sound AptX kodekam, ja vien mūsu tālrunis ir saderīgs, protams. Ja Apple lietotāji vēlas izmantot bezzudumu audio, mums ir jāizmanto kabelis. IPhone 15 gadījumā mēs varam izmantot to, kas ir kastē, ja nē, mums būs jāizmanto adapteris Lightning savienotājam. Daudzpunktu savienojums ļauj austiņām pievienot divas ierīces, kas vienlaikus savienojas, tāpēc jums nebūs jāpārslēdzas no vienas uz otru, tas būs automātiski atkarībā no tā, kur sākat atskaņošanu.

Sonos Ace austiņas

Personīgi es nevaru pamanīt būtiskas atšķirības starp bezvadu un vadu savienojumu ar savu iPhone 15 Pro Max un Apple Music izmantošanu maksimālā kvalitātē. Šo austiņu skaņa ir ļoti līdzsvarota, iespējams, pārāk daudz manai gaumei. Pēc daudzajiem mēģinājumiem esmu panācis izlīdzinājumu pēc savas patikas, ar nedaudz pastiprinātu basu. Skaņa ir patiešām detalizēta, jūs varat lieliski atšķirt instrumentus, un vokāls ir ļoti kristāldzidrs. Papildus izlīdzināšanai lietojumprogrammā varat izvēlēties “skaļuma” režīmu. kas palielina zemos un augstos tos zemā skaļumā. Jūs varat baudīt iespaidīgu skaņu, nepārsprāgstot ausis. Šīs austiņas ir konkursa skaņas līmenī, kas ir jāatzīst par to pirmo produktu. Kas attiecas uz Dolby Atmos un galvas izsekošanu, tiem, kam patīk mūzikā… perfekti. Tas nav mans gadījums.

Papildus skaņas kvalitātei mums jārunā par tā trokšņu slāpēšanas un apzināšanās režīmu. Pirmā ir ļoti labā līmenī, man augstāk par AirPods Max austiņām, kuras lietoju jau ilgu laiku un pie kuru skaņas esmu ļoti pieradis. Viņiem izdodas ļoti labi izolēt jūs no ārpuses, un skaņa netiek ietekmēta, svarīga detaļa. Bet tas, kur viņi mani ir pārsteiguši visvairāk, ir Aware režīmā, kā Sonos sauc savu ambient režīmu, kurā var dzirdēt visu, kas notiek apkārt, jo tās ir austiņas, kas ir vistuvāk AirPods Max vai Pro 2, un tas tiešām ir ievērojams. Saņemtā skaņa ir patiešām skaidra un dabiska, tālu no metāla skaņas, ko šajā režīmā piedāvā lielākā daļa austiņu.

Sonos Ace austiņas

TV maiņa, atšķirība

Tā kā ekosistēma ir tik labi definēta kā Sonos, mēs visi gaidījām, ka viņu austiņas izmantos tās priekšrocības, un Sonos ir izpildījis mūsu vēlmes ar funkcionalitāti, kuru varat izmantot tikai tad, ja mājās jau ir Sonos skaļruņi. Konkrēti, jums ir jābūt mājas kinozāles sistēmai, kas sastāv vismaz no Sonos Beam, Beam 2, Ray vai Arc. Pašlaik tas darbojas tikai ar Sonos Arc, tā augstākās klases skaņas joslu, taču tā ir solījusi, ka pārējās joslas drīz būs saderīgas. Darbība ir ļoti vienkārša: jūs skatāties televizoru un klausāties to caur Sonos skaņas joslu, dzirdat austiņas, Jūs nospiežat pogu, un skaņa tiek automātiski pārsūtīta uz austiņām. Tik vienkārši, tik fantastiski.

Pirmajās atsauksmēs varēju lasīt sūdzības par savienojuma nestabilitāti, ar audio pārrāvumiem vai tiešiem pārtraukumiem un kļūmēm mēģinot pieslēgties. Patiesība ir tāda, ka ar mani tā nav noticis, es varēju izbaudīt šo funkcionalitāti un man tā patīk. Tāpat ir taisnība, ka austiņas šajā laikā ir saņēmušas pāris atjauninājumus, kas, iespējams, ir izlabojuši šīs iespējamās kļūdas. Un lietas solās uzlaboties, jo TrueCinema skaņa, kas simulē 7.1 sistēmu jūsu austiņās, vēl nav pieejama. Tas ir vēl viens Sonos solījums tuvākajai nākotnei, ko es gaidu, jo, ja es jau izbaudu savu filmu un seriālu skaņu ar Sonos Ace, es nevaru iedomāties, kā tas būs, kad šī funkcionalitāte parādīsies. Interesanti, ka šī funkcionalitāte izmanto Sonos Ace WiFi savienojumu (jā, WiFi, tā nav kļūda), kas kalpo tikai šim nolūkam. Vai nākotnē ar Sonos skaļruņiem varētu būt vairāk integrāciju, piemēram, mūzikas pārsūtīšanas? Tas nemaz nebūtu slikti.

Sonos Ace austiņas

Sonos lietotne

Sonos lietojumprogramma nesen tika atjaunota, un tajā vienmēr ir dažādi viedokļi, kad notiek izmaiņas. Personīgi man jaunā lietotne patīk labāk, kad ir pagājis adaptācijas periods jaunajam interfeisam un navigācija tajā. Bet, kad es sāku lietot savu Sonos Ace, man jāatzīst, ka biju nedaudz sajaukts ar to, kā tas darbojas. Līdz šim ikreiz, kad izmantoju savus Sonos skaļruņus, man bija divas iespējas: atvērt Apple Music un atskaņot mūziku vai atvērt Sonos lietotni un atskaņot mūziku no tās, un parasti izmantoju šo pēdējo iespēju. Tāpēc es mēģināju darīt tieši to pašu ar austiņām, bet tas nav iespējams. Tas ir pilnīgi loģiski, jo tās ir Bluetooth austiņas, tāpēc tās nevar atskaņot mūziku tieši no interneta, ko Sonos lietotne dara ar skaļruņiem. Jums ir jāizmanto sava mūzikas lietojumprogramma (Apple Music, Spotify, Tidal…) un atskaņojiet to savās Sonos austiņās tāpat kā citas Bluetooth austiņas.

Lietojumprogrammā mēs varam konfigurēt tādus aspektus kā izlīdzināšana, TV maiņa, ausu noteikšana vai vairāku punktu savienojumi, kā arī instalēt programmaparatūras atjauninājumus, kas tiek izlaisti. Kad tas ir izdarīts un austiņas jau ir konfigurētas pēc jūsu vēlmēm, varat aizmirst par lietojumprogrammu. Tā piedāvātās pielāgošanas iespējas ir pietiekamas, taču man trūkst iespēju pielāgot trokšņu slāpēšanu vai apkārtējo režīmu vai saglabāt dažādus izlīdzināšanas profilus dažādam saturam, ko tajos atskaņoju.

Pārdošana

Sonos Ace — austiņas...

Sonos Ace — austiņas…

Vērtējumu nav

Redaktora viedoklis

Jaunais Sonos Ace attaisno cerības attiecībā uz skaņas kvalitāti, materiāliem un apdari. Skaņas signāls ir tas, ko mēs varam sagaidīt no Sonos produkta, tā trokšņu slāpēšana ir līdzvērtīga tam, ko mēs varam prasīt no šīs cenas produkta, un apkārtējās vides režīms (Aware) ir tikai nedaudz zemāks par AirPods Max piedāvāto. Kas nav mazums. Tā komforts, lieliskā autonomija un televizora maiņas režīms, kas ļauj baudīt televizora saturu, tikai pieskaroties pogai, ir atšķirības punkti, ja vien jūs, protams, jau esat Sonos lietotājs. Vienīgais “bet”, ko var teikt, ir fakts, ka joprojām ir īpašības, kas ir solījumi, nevis realitāte, bet tas ir kaut kas, ko laiks atrisinās. Par savu cenu, 499 € vietnē Amazon (saite) ir lieliska iespēja tiem, kas meklē bezvadu austiņas, kas ir vienas no labākajām.

Pros

 • Ļoti ērti
 • Lieliska autonomija
 • Augstas kvalitātes skaņa
 • Pielāgots EQ
 • TV maiņas funkcija, nospiežot pogu
 • Daudzpunktu savienojums
 • Komplektā somiņa un kabeļi

Mīnusi

 • Slikta integrācija ar Sonos skaļruņiem