IPad Pro būs labākais OLED ekrāns tirgū

Mēs esam ļoti tuvu tam, ka Apple prezentēs savu jauno iPad Pro ar ļoti svarīgu jaunumu: tā jaunais OLED ekrāns, kas būs labākais tirgū planšetdatora ziņā, un tas nozīmē, ka tā cena var būt biedējoša.

Jaunais iPad Pro ienesīs vairākas izmaiņas, piemēram, plānākus rāmjus vai plānāku ierīces biezumu, un, protams, jaunos procesorus, kas varētu būt pat M4, taču viens no jaunumiem, ko lietotāji visvairāk gaida, ir ekrāna maiņa. uz OLED. Un tas nebūtu tikai jebkurš OLED ekrāns, pēc ekspertu domām, tas gandrīz noteikti būs labākais OLED ekrāns, kāds planšetdatoram ir pašreizējā tirgū. Tas koplietos ar iPhone 120Hz dinamisko atsvaidzes intensitāti, kas tiks pielāgota atbilstoši attēlojamajam saturam, kā arī funkcija “Always On Display”, kas būs kā Apple viedtālrunī un rādīs jums tādu informāciju kā laiku vai logrīkus pat miera stāvoklī.

Šis ekrāns būs augstāks nekā 11 collu iPad Pro ar IPS-LCD tehnoloģiju, pat nekā 12,8 collu modelim ar miniLED tehnoloģiju. Taču OLED paneļu ražošana ir daudz dārgāka nekā to, kas pašlaik ir iPad Pro divos modeļos, it īpaši, ja runājam par funkcijām, par kurām tiek runāts par šiem jaunā iPad Pro ekrāniem, tāpēc konti ir ļoti vienkārši darīt: Jaunā iPad Pro cena būtiski pieaugs, un, ja tie jau tagad ir dārgi modeļi, šie jaunie modeļi, kas tiek laisti klajā, var padarīt tos ierīces nepieejamas daudziem lietotājiem. Iespējams, tāpēc viņi gatavojas izlaist iPad Air divos ekrāna izmēros, izmantojot stratēģiju, kas ir ļoti līdzīga tai, ko Apple jau dara ar saviem MacBook Air un Pro.