iOS 17.5 pievieno jaunu “Remonta režīmu”, lai neatspējotu funkciju “Atrast manu iPhone”.

Jaunā iOS 17.5 Beta 4 pievieno jaunu režīmu kad mēs atstājam tālruni tehniskajā servisātāpēc vairs nav nepieciešams deaktivizēt opciju “Atrast manu iPhone” ar visām neērtībām, ko tas rada.

Ja kādreiz esat atstājis savu iPhone apkopei, Viena no pirmajām lietām, ko viņi lūdz, ir deaktivizēt opciju “Atrast manu iPhone”. pa telefonu. Tas nozīmē, ka jūs vairs nevarēsit meklēt savu tālruni no jebkuras ierīces, izmantojot savu iCloud kontu, un ikviens varētu to aktivizēt, izmantojot savu kontu, ja to atradīs. Principā tai nevajadzētu būt problēmai, jo jūsu iPhone tālrunis atrodas autorizētā tehniskajā servisā, taču ir vēl viena problēma, par kuru jūs, iespējams, neiedomājāties, bet kas nesen radās daudziem lietotājiem pēc atjaunināšanas uz iOS 17.3.

Atcerēsimies, ka ar šo atjauninājumu tika pievienots jauns drošības mehānisms, kas nozīmē, ka noteiktām izmaiņām, kuras vēlamies veikt savā tālrunī, mums kādu laiku jāpagaida, pirms tās stājas spēkā. Viena no šīm izmaiņām ir tieši opcijas “Atrast manu iPhone” deaktivizēšana, kas izraisa sJa neesat atcerējies to deaktivizēt, pirms sazināties ar tehnisko dienestu, jums būs jāgaida stunda Apple Store, pirms varat to deaktivizēt, kas rada lielas neērtības.

Šī jaunā opcija “Remonta režīms” vēl nav gatava lietošanai, un to var aktivizēt tikai no lietojumprogrammas “Meklēt”, mēģinot noņemt iPhone no sava Apple konta, taču tai ir tāds trūkums, ka to nevar mainīt.Vai arī nav ieteicams izmantot šo jauno funkcionalitāti, kamēr tā nedarbojas, kā vajadzētu. Atcerēsimies, ka šī ir Beta versija, un tāpēc ir normāli, ka mēs atrodam lietas, kas nedarbojas tā, kā vajadzētu. Kurš iepriekš brīdināja, tas ir apbruņots.