Iespējams, ka Dvīņi drīz varēs palīdzēt jums atgriezt iegādātos produktus

Google I/O šodien Google ir izmantojis visu veidu jaunas mākslīgā intelekta funkcijas, kas tiek piedāvātas operētājsistēmā Android un uzņēmuma tīmekļa lietotņu komplekts, ko galvenokārt nodrošina Gemini, piemēram, jauno iespēju likt Gemini atdot iegādātos produktus jūsu vietā.

Mēs dzīvojam tiešsaistes iepirkšanās laikmetā vairāk nekā jebkad agrāk. Mūsu tālruņi, iespējams, ir vienīgais visvairāk izmantotais skaitļošanas rīks, kas mums pieder. Google, kas ir Google, nepārtraukti nāk klajā ar jauniem veidiem, kā uzlabot lietotāju pieredzi tālruņos. Konkrēti, savas Pixel ierīces, piemēram, Pixel 8a, Pixel 8 un Pixel 8 Pro. Ja jūs bieži iepērkaties tiešsaistē, iespējams, vismaz dažas reizes esat pieredzējis, ka iegādātie produkti nav bijuši veiksmīgi. Vai tas ir tāpēc, ka produkts bija apģērba gabals, kas nebija piemērots, vai arī tas bija priekšmets, kas vienkārši nedarbojās tā, kā jūs cerējāt.

Katrā ziņā pircēja nožēla ir patiesa lieta, ar ko saskaras daudzi no mums. Iepirkšanās tiešsaistē negatīvā puse ir tāda, ka, ja jums nepatīk kaut kas, ko esat iegādājies, atgriešanas process bieži vien ir sarežģīts. Dvīņi ir šeit, lai padarītu šo procesu ērtāku.

Dvīņi būtībā var apstrādāt visu produktu atgriešanas procesu

Padomājiet par gadījumiem, kad esat veicis atgriešanas apstrādi tikai tāpēc, lai saņemtu vilšanos dažādu ar atgriešanu saistītu iemeslu dēļ. Dvīņi iegūst spēju novērst šo neapmierinātību, rūpējoties par visu atgriešanās procesu. Piemēram, pieņemsim, ka jūs iegādājaties apavu pāri no Converse, kā tas ir Google demonstrācijā, taču tie neder. Jūs varat audzināt Dvīņus, tad tas jautās, ko vēlaties darīt. Pēc tam varat teikt, ka vēlaties atdot apavus. Vispirms pakalpojumā Gmail tiks sākta kvīts un pasūtījuma numura meklēšana. Pēc tam pārejiet uz savienojuma izveidi ar Converse, lai apstrādātu atgriešanos.

Visu laiku Gemini panelis tiks atjaunināts ar nākamo darbību atgriešanas procesā. Tas ietver paziņošanu, kad tas ir pabeigts, un preces saņemšanas plānošanu. Nav skaidrs, vai šī funkcija darbotos tikai ar konkrētiem mazumtirgotājiem un vai atgrieztās preces plānotā saņemšana būtu pieejama visam. Google arī neteica, kad tieši šī funkcija nonāks Gemini un vai tā pat tiks palaists. Tomēr, tāpat kā daudzas demonstrācijas versijas, kuras tas notika šodien, iespējams, tas ir kaut kas tuvākajā nākotnē, ja tas vispār tiks izlaists.

Iespējams, šī funkcija nekad nepārsniegs demonstrāciju

Lai cik vienkāršs šis process būtu, ir vērts atzīmēt, ka šī ir funkcija, kas būtībā bija tikai iespējamā lietošanas gadījuma demonstrācija. Google faktiski nemin, ka viņi to piedāvā Gemini vai kad tas varētu notikt. Tāpat kā daudzas lietas, ko Google pārbauda, ​​tas, iespējams, nekad nekļūs par realitāti.

Un pat tad, ja tas galu galā tiks integrēts ar Gemini, tas joprojām var būt pēc daudziem mēnešiem. Pagāja diezgan ilgs laiks starp brīdi, kad Google demonstrēja ar Google asistentu darbināmo duplekso funkciju, kas ļāva Asistentam sarunāt tikšanās pa tālruni, līdz brīdim, kad lietotājiem tai faktiski bija piekļuve. Tātad šeit varētu notikt tas pats.

Google Gemini Return produkti (2)
Google Gemini Return produkti (4)Google Gemini Return produkti (4)
Google Gemini Return produkti (5)Google Gemini Return produkti (5)
Google Gemini Return produkti (3)Google Gemini Return produkti (3)
Google Gemini atgriešanas produkti (1)Google Gemini atgriešanas produkti (1)
Google Gemini Return produkti (2)Google Gemini Return produkti (2)
Google Gemini Return produkti (4)Google Gemini Return produkti (4)
Google Gemini Return produkti (5)Google Gemini Return produkti (5)
Google Gemini Return produkti (3)Google Gemini Return produkti (3)
Google Gemini atgriešanas produkti (1)Google Gemini atgriešanas produkti (1)