Huawei 7. maijā paziņo par pasākumu Dubaijā, kurā tiks piedāvāta virkne ierīču

Huawei ir paziņoja par jaunu preses pasākumu 7. maijā Dubaijā, un tur tiks paziņots par daudzām ierīcēm. Daudzi no jums droši vien interesējas, vai 'Pura 70' vadošie viedtālruņi tiek piedāvāti arī… lasiet tālāk.

Huawei ir paziņojis par 7. maija pasākumu Dubaijā, un daudzi produkti ir ceļā

Ja apskatīsit tālāk sniegto attēlu, varēsit redzēt Huawei attēlu šim preses pasākumam. Huawei šeit izmanto uzrakstu “Inovatīvu produktu palaišana”. Attēla pašā beigās jūs pamanīsit dažus produktu nosaukumus.

Huawei 7. maija Dubaijas pasākuma 1. attēls

Uzņēmums piemin “Huawei Wearables”, papildus “Huawei MateBook Series” un “Huawei MatePad Series”. “Pura 70” viedtālruņi netika minēti, lai gan uzņēmums vēl varētu mūs pārsteigt.

Tomēr, ja mums vajadzētu uzminēt, mēs teiktu, ka Huawei plāno atsevišķu notikumu Pura 70 sērijai. Tas, protams, ir jāredz. Visas līdz šim minētās ierīces jau ir izlaistas Ķīnā, tāpēc mums ir laba ideja par to, ko sagaidīt no šī pasākuma. Tie, protams, būs šo produktu globālie modeļi.

Ieradīsies Huawei Watch Fit 3 kopā ar Huawei MateBook X Pro 2024 ultrabook.

Šī pasākuma laikā tiks laists klajā Huawei Watch Fit 3. Papildus tam Huawei Watch 4 Pro Space Exploration variantu varētu prezentēt arī sabiedrībai. Šis modelis jau ir laists tirgū Ķīnā.

Turklāt tiks piegādāts arī Huawei MateBook X Pro 2024 ultrabook. Šis ir ārkārtīgi plāns un viegls klēpjdators, kas piedāvā lielu jaudu. Vienā no tā modeļiem tiek izmantots Intel Ultra 9 procesors un daudz augstākās klases aparatūras.

Nāks jauns MatePad planšetdators, vismaz viens, un tas, iespējams, arī viss… protams, ja vien nenokritīs arī Pura 70 sērija. Mums būs tikai jāgaida un jāredz. Šis pasākums ir tikai pēc nedēļas, tāpēc sekojiet līdzi informācijai. Mēs, protams, ziņosim, tiklīdz Huawei atklās savas ierīces.