Google uzlabo izklaidi automašīnā ar Max un daudz ko citu

Google pievieno vairākas jaunas lietotnes Android Auto un automašīnu informācijas un izklaides sistēmām. Atjauninājums nodrošina populāros straumēšanas pakalpojumus Max (agrāk HBO Max) un Peacock automašīnās ar Android Auto, piedāvājot vadītājiem un pasažieriem plašāku saturu pēc pieprasījuma, ko baudīt, atrodoties ceļā.

Google apstiprināja, ka atjauninājumu saņems daudzi automašīnu zīmoli. Tas ietver tādu lielāko ražotāju modeļus kā Nissan, Ford, Acura, Renault, Honda, Polestar un Volvo. Tas nodrošina, ka miljoniem autovadītāju un pasažieru gūs labumu no paplašinātajām izklaides iespējām.

Google Android Auto pievieno Max, Peacock, Angry Birds un citas

Max un Peacock pievienošana paplašina izklaides iespējas, kas pieejamas, atrodoties ceļā. Uzņēmums Max, kas pieder Warner Bros. Discovery, lepojas ar plašu filmu un televīzijas šovu bibliotēku, savukārt Peacock, NBCUniversal straumēšanas pakalpojums, piedāvā oriģinālu saturu, klasiskās pārraides un sporta tiešraides.

Papildus straumēšanai Google pievieno arī klasisko Angry Birds spēli. Šī spēle nodrošina jautru un aizraujošu iespēju pasažieriem, īpaši garākos braucienos. Turklāt Uber lietotne tiek integrēta Android Auto, ļaujot autovadītājiem pieņemt ceļojumus un piegādes no savas automašīnas sākuma ekrāna.

Visbeidzot, Google pievieno jaunu Google Cast funkciju Rivian transportlīdzekļiem. Šī funkcija ļauj Rivian īpašniekiem pārraidīt video saturu tieši no saviem tālruņiem vai planšetdatoriem uz automašīnas displeju. Pasažieri īpaši iegūs no šīs funkcijas, jo viņi var kopīgot videoklipus, filmas vai pat prezentācijas uz lielākā automašīnas ekrāna, uzlabojot izklaides pieredzi ikvienam, kas atrodas uz kuģa.

Kopumā Google koncentrēšanās uz izklaidi automašīnās atspoguļo pieaugošo tendenci auto industrijā. Automašīnu ražotāji par prioritāti piešķir automašīnās iebūvētajām tehnoloģijām un izklaides funkcijām, lai apmierinātu pieprasījumu pēc savienojamākas un saistošākas braukšanas pieredzes. Piedāvājot vairāk satura operētājsistēmā Android Auto, Google pozicionē sevi kā līderi automobiļu izklaides ainavā, kas attīstās.