Google tērzēšana saņem iestatījumu Paziņot visiem

Google gadu gaitā lēnām, bet noteikti ir padarījis savu tērzēšanas platformu labāku un lietojamāku. Lai gan tā nav vispopulārākā platforma, kas atpaliek no WhatsApp, tajā joprojām ir dažas noderīgas funkcijas. Saskaņā ar jauno ziņojumu Google Chat piedāvā jaunu funkciju Paziņot visiem. Tas attiecas uz visiem svarīgākajiem kanāliem.

Google tērzēšana aizstāja Google Hangouts tikai pagājušajā gadā, un tā ir lieliska platforma lietošanai, ja atrodaties Google Workspace ekosistēmā. Jūs varat nosūtīt ziņojumus saviem kolēģiem. Varat arī sūtīt ziņojumus citām personām, kurām ir Google konti. Tāpat kā YouTube un Gmail, arī Google tērzēšana ir iekļauta jūsu Google kontā.

Google tērzēšana iegūst funkciju Paziņot visiem

Ja izmantojat Google tērzēšanu uzņēmējdarbības nolūkos, noteikti vēlēsities saņemt visus paziņojumus no svarīgajām vietām. Iespējams, jums ir vietas, kas paredzētas klientiem, un vēlaties vienmēr sazināties ar viņiem. Tāpēc paziņojumi ir ļoti svarīgi.

Google tērzēšanas paziņojumu opcijas

Google tikko paziņoja par jaunu funkciju, kas tiks ieviesta pakalpojumā Google Chat, kas atvieglos saziņu ar cilvēkiem. Kad dodaties uz vietu un atverat paziņojumu iestatījumus, jūs redzēsit jaunu opciju “Visi”. Izvēloties šo opciju, jūs saņemsit paziņojumu par katru ziņojumu, kas tiek nosūtīts šajā telpā. Tas ietver tērzēšanu un pavedienu atbildes. Turklāt jūs saņemsit paziņojumus no pavedieniem, kuriem nesekojat. Tas ir labākais veids, kā sekot līdzi visam, kas notiek konkrētā telpā.

Opciju panelī būs četras iespējas. Jūs redzēsit Visas, Galvenās sarunas, Jums un Neviena. Tas labāk pielāgos jūsu paziņojumu pieredzi.

Šī jaunā funkcija ir pieejama visiem darbvietas klientiem un individuālajiem darbvietas abonentiem. Pašlaik tas tiek izlaists, un lielākajai daļai lietotāju, kas izmanto mobilo versiju un tīmekļa versiju, tas būs redzams nākamo divu nedēļu laikā. Citi lietotāji sāks redzēt šo funkciju nedēļu laikā pēc sākotnējās izlaišanas.