Google praktiski dāvina Pixel Tablet ar iPad maiņas programmu

Google izmanto iPad maiņas programmu savam Pixel Tablet. Meklēšanas gigants praktiski atdod savu atsākto Pixel Tablet.

Google šonedēļ atsāka Pixel Tablet. Šķiet, ka šoreiz Google koncentrējas uz pieejamību. Tādējādi uzņēmums piedāvā planšetdatora uzlādi un skaļruņu dokstaciju kā papildu piederumu.

Vairākas Apple iPad paaudzes kvalificējas Google apmaiņas programmai Pixel Tablet. Šķiet, ka Google vēlas bez maksas atdot savu jauno Pixel planšetdatoru, ja tas saņems strādājošu iPad.

Google piedāvā maksimālo atlaidi 450 ASV dolāru apmērā. Tomēr tikai iPad Pro (6. paaudzes) atbilst šai summai. Google Store ASV ir ievietojis Pixel Tablet produktu sarakstu, kurā teikts:

“Iegūstiet pikseļu planšetdatoru (128 GB) par 0 ASV dolāriem, veicot atbilstošu apmaiņu. Sākas 2024. gada 7. maijā plkst. 7:00 PT un beidzas 2024. gada 20. maijā plkst. 23:59 pēc Klusā okeāna laika. Iepirkuma vērtības atšķiras atkarībā no atbilstošās ierīces stāvokļa, gada un konfigurācijas, un tās var mainīties pēc pārbaudes. Reprezentatīvās maiņas ierīces par maksimālo tirdzniecības summu: 450 USD par iPad Pro (6. paaudze).

Konkrētāk runājot, Google piedāvā “paaugstinātu tirdzniecības vērtību” 399 USD apmērā iPad Air (2., 4., 5. paaudzes) un iPad (7., 8., 9. paaudzes). Google pat varētu būt diezgan piedodošs un pretimnākošs attiecībā uz iPad stāvokli un paaudzi, ko tas pieņem.

Šķiet, ka vienīgais obligātais kritērijs, lai kvalificētos apmaiņas programmai, ir strādājošs iPad Air, iPad vai iPad Pro planšetdators. Tādējādi, kā daži sociālo mediju lietotāji ir ierosinājuši, varētu būt iespējams paņemt vecu, strādājošu iPad planšetdatoru par lētu tiešsaistes tirgu un nosūtīt to Google.

Vai Google Pixel Tablet ir cienīga alternatīva iPad?

Bez dokstacijas Google Pixel Tablet 128 GB versija maksā 399 USD, bet 256 GB versija maksā 499 USD. Lieki piebilst, ka šīs cenas ir diezgan zemas salīdzinājumā ar Apple iPad.

Google Pixel planšetdatoram ir 10,95 collu izšķirtspēja 1600 × 2560. Google planšetdatorā ir iegulusi LCD skārienekrānu. Tensor G2 mikroshēmojums darbina planšetdatoru, kas ir savienots pārī ar 8 GB RAM.

Planšetdatorā ir 7020 mAh akumulators, kas atbalsta 15 W vadu uzlādi. Ir 8 MP priekšējā kamera.

Šīs specifikācijas noteikti nav pievilcīgas. Tomēr Pixel galds būtu pirmais, kas saņemtu operētājsistēmu Android 15. Turklāt Apple iPad īpašnieki, kuri ir intensīvi izmantojuši savas ierīces, iespējams, neatradīs izdevīgāku piedāvājumu, kas apmaiņā pret darbojošos ierīci iegādātos pilnīgi jaunu planšetdatoru.

Atlaides, ko Google piedāvā savam Pixel Tablet planšetdatoram, šķiet, liecina, ka maiņas programma ir slēpta reklāma. Google varētu mēģināt izraut cilvēkus no Apple mūra dārza savā dārzā. Šķiet, ka apmaiņas programma pašlaik ir ierobežota tikai ASV, taču Google to var attiecināt arī uz citiem reģioniem, kur Pixel Tablet ir oficiāli pieejams.