Google Pixel planšetdatori iegūst funkciju “Aplis uz meklēšanu”.

Google tagad pakāpeniski izlaiž ļoti popularizēto funkciju “Aplis meklēšanai” Pixel Tablet. Intuitīvā funkcija jau ir nonākusi Pixel Fold un Samsung augstākās klases Galaxy viedtālruņos.

Pikseļu planšetdatoriem ir funkcija “Aplis uz meklēšanu”, kas atvieglo meklēšanu

Aplis meklēšanai pašlaik ir pieejams dažos augstākās klases Android viedtālruņos. Samsung ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas janvārī ātri izsūtīja šo funkciju, un uzņēmums ir atklājis, ka lietotājiem tas patīk.

Pārsteidzoši, Google nedaudz kavējās. Uzņēmums nosūtīja šo funkciju Google Pixel 8 sērijas viedtālruņiem, iekļaujot to Pixel Feature Drop, kas ieradās dažas dienas pēc Samsung atjauninājuma Samsung Galaxy S24 sērijai.

Šī funkcija joprojām ir ekskluzīva Google un Samsung jaunākajiem vadošajiem tālruņiem. Tomēr marta beigās tas mainījās. Google nosūtīja šo funkciju uz Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 6a un Pixel 7a. Tikmēr Samsung to izlaida Galaxy S23 sērijā, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5 un Galaxy Tab S9 sērijā. Samsung izlaida lielo Galaxy AI funkcijas atjauninājumu, kas ietver funkciju Circle to Search.

Google bija apsolījis, ka tas ieviesīs funkciju Circle to Search Pixel Fold un Pixel Tablet. Uzņēmums nebija apņēmies ievērot termiņu. Tomēr Google ir sācis ieviest funkciju Circle to Search Pixel Tablet.

Saskaņā ar Android iestāde, vienam Pixel planšetdatoram, kurā darbojas jaunākā operētājsistēmas Android 15 Beta 1.2 versija ar instalētu Google App versiju 15.17.28.29, ir šī funkcija. Tiek ziņots, ka lietotājs saņēma paziņojumu, kas apstiprina funkcijas ierašanos, kurā bija rakstīts:

“Turiet apakšējo joslu, lai meklētu, kas ir redzams (viņa) ekrānā.”

Kā izmantot funkciju Circle to Search un vai citi Android viedtālruņi to iegūs?

Pieskaroties paziņojumam “Mēģināt meklēt lokā”, funkcija tiek aktivizēta. Lietotāji varēs izmantot šo funkciju savā Pixel planšetdatorā, kā norādīts reklāmā.

Circle to Search ir nākamais evolūcijas lēciens mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās jomā Google Lens. Tas ļauj lietotājiem apvilkt apli ap jebkuru attēlu vai tekstu, par kuru viņi vēlas iegūt vairāk informācijas.

Google ir ļoti reklamējusi šo funkciju. Tomēr meklēšanas gigants, iespējams, apzināti diezgan lēni izlaida jauno funkciju Android viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Šķiet, ka meklēšanas loks nav pilnībā gatavs. Tas ir tāpēc, ka funkcijas paziņojumā lietotājiem tiek lūgts turēt apakšējo joslu. Apakšējā josla nav redzama Google Pixel planšetdatora sākuma ekrānā.

Tomēr Pixel Tablet lietotāji var izsaukt šo funkciju visur citur, kur to iespējams izmantot. Lieki piebilst, ka viedtālruņu un planšetdatoru lietotāji tīmekļa pārlūkprogrammās visbiežāk izmanto funkciju Circle to Search. Lai gan Google un Samsung ir ierobežojuši šīs funkcijas ieviešanu savos premium viedtālruņos, tā pakāpeniski varētu nonākt citu ražotāju ierīcēs.