Google komandas no Flutter, Dart Python ir pārstrukturētas ar atlaišanu

Citā atlaišanas kārtā Google ir atlaidusi vairākus darbiniekus un pārstrukturējusi Flutter, Dart un Python nodaļas. Šīs masveida atlaišanas varētu būt daļa no meklēšanas giganta masveida iekšējās reorganizācijas.

Google atlaiž vairākus Flutter, Dart un Python komandu dalībniekus

Google ir ļāvusi vairākiem darbiniekiem aiziet no dažām galvenajām un ļoti svarīgajām platformām. Dažas no platformām, kuras tika ietekmētas visvairāk, ir Flutter, Dart un Python.

Google ir apstiprinājusi pēdējo iekšējo komandu skaita samazināšanas un pārstrukturēšanas kārtu TechCrunch. Runājot par atlaišanu, Google pārstāvis Alekss Garsija-Kummerts sacīja:

“Kā jau teicām, mēs atbildīgi ieguldām mūsu uzņēmuma lielākajās prioritātēs un nozīmīgajās iespējās. Lai mūs vislabāk izmantotu šīm iespējām, 2023. gada otrajā pusē un 2024. gadā vairākas mūsu komandas veica izmaiņas, lai kļūtu efektīvākas un strādātu labāk, noņemtu slāņus un pielāgotu savus resursus savām lielākajām produktu prioritātēm.

komentēt
byu/fintechninja no diskusijas
inFlutterDev

Google klusēja par kopējo atlaisto darbinieku skaitu un konkrētām komandām, kuras tas ietekmēja. Uzņēmums apgalvoja, ka neveic vēl vienu uzņēmuma mēroga samazinājumu. “Reorgi, kas ir daļa no parastās uzņēmējdarbības,” apliecināja uzņēmums, piebilstot: “Ietekmētie darbinieki varēs pieteikties citām atklātām lomām uzņēmumā Google.”

Lai gan Google nav minējis skaitli, nesenais WARN paziņojums, kas tika iesniegts 24. aprīlī, liecina, ka uzņēmums Google, iespējams, ir atlaidis 50 darbiniekus trīs vietās Saniveilā. Lai gan skaitļi izskatās līdzīgi, šie izbeigšanas gadījumi varētu atšķirties no nesenajām atlaišanām saistībā ar sēdošajiem protestiem Google pilsētiņās.

Uzņēmums Google tiek apsūdzēts galveno lomu pārcelšanā uz ārzemēm, vienlaikus samazinot ASV

Google kā uzņēmums piedzīvo fundamentālas un fenomenālas pārmaiņas. Meklēšanas gigants nesen apvienoja divus no saviem lielākajiem departamentiem.

Jaunā komanda ar nosaukumu “Platformas un ierīces” pārraudzīs visus Google Pixel produktus, visus Android, Chrome, ChromeOS, fotoattēlus un citus. Būtībā Google ir apvienojis programmatūras un aparatūras nodaļas vienā super komandā. Google ir izveidojis šo jauno nodaļu, lai ātri noteiktu prioritāti AI infūzijai vairākos produktos.

Google dažos tirgos ir samazinājusi savas ambīcijas. Uzņēmums nesen apstiprināja, ka no katras komandas tika atdalīti “daži simti” darbavietu uzņēmuma AR, pamata inženierijas un Google palīga komandās. Šķita, ka Alekss šoreiz norādīja uz to pašu pieeju, kad viņš teica:

“Ar to mēs vienkāršojam savas struktūras, lai sniegtu darbiniekiem vairāk iespēju strādāt pie mūsu visnovatoriskākajiem un svarīgākajiem sasniegumiem un mūsu lielākajām uzņēmuma prioritātēm, vienlaikus samazinot birokrātiju un slāņus.”

Tomēr vairāki Google darbinieki, kurus skārusi pēdējā masveida atlaišana, apmeklēja sociālo mediju platformas, lai apstiprinātu notikumu attīstību. Daži no ietekmētajiem darbiniekiem ir apgalvojuši, ka Google būtībā ir nodevusi galvenās lomas citām valstīm. Citiem vārdiem sakot, Google tiek apsūdzēts par darba vietu pārvietošanu ārpus ASV.