Google kalendārs drīz ļaus jums paslēpt noteiktas brīvdienas

Google kalendārs tiek plaši uzskatīts par vienu no labākajām pieejamajām kalendāru lietotnēm, un miljoniem lietotāju to paļaujas, lai pārvaldītu pasākumus, sapulces, datumus un daudz ko citu. Android iestādes veiktā APK nojaukšana atklāja, ka Google kalendārs saņem atjauninājumu, kas lietotājiem dos lielāku kontroli pār lietotnē redzamajām brīvdienām.

Ļaujot lietotājiem slēpt brīvdienas, lietotāji var samazināt vizuālo jucekli

Iepriekš Google kalendārs neļāva lietotājiem slēpt atsevišķas brīvdienas, piedāvājot tikai iespēju attēlot tikai valsts svētku dienas. Tomēr jaunais 2024.23.0-641736842-izlaidums Android ierīcēm tiek ieviesta funkcija “Paslēpt šos svētkus”. Šī funkcija ļaus lietotājiem noņemt noteiktas brīvdienas no saviem kalendāriem, ievērojami samazinot vizuālo jucekli.

Lietotājiem, kuri vēlas racionalizēt kalendāra skatu, iespēja paslēpt noteiktas brīvdienas ir vērtīgs papildinājums. Tas ļauj lietotājiem koncentrēties tikai uz tiem svarīgiem notikumiem.

Saskaņā ar Android Police teikto, atjauninājumā ir iekļauta arī cita funkcija sadaļā Brīvdienas ar nosaukumu “Izvēlētās brīvdienas”. Lai gan tā precīza funkcija vēl nav skaidra, tiek uzskatīts, ka šī funkcija ļaus lietotājiem izvēlēties attēlojamo brīvdienu klāstu. Atjauninājums vēl nav gatavs publiskai izlaišanai. Paredzams, ka tas tiks palaists gan Google kalendāra tīmekļa, gan Android versijām.

Google piedāvā noderīgus atjauninājumus kalendāram un citām lietotnēm savā darbvietā

Google pastāvīgi atjaunina savu zvaigžņu kalendāra lietotni, lai uzlabotu lietotāja pieredzi. Šo atjauninājumu mērķis ir uzlabot lietojamību un funkcionalitāti. Nesen tika atklāts, ka Google kalendārs lietotnē ieviesīs “Dzimšanas dienas” mikroshēmu. Šī mikroshēma ir paredzēta, lai atvieglotu atkārtotu dzimšanas dienas atgādinājumu izsekošanu.

Šī gada Google I/O ietvaros uzņēmums arī paziņoja par Gemini tērzēšanas robota integrāciju Google kalendārā. The Verge ziņo, ka Google demonstrēja jaunu funkciju, kurā lietotāji var nofotografēt skolas notikumu sarakstu, un Gemini tos automātiski pievienos savam personīgajam Google kalendāram.