Google izlaiž 2024. gada maija Android drošības atjauninājumu Pixel ierīcēm

Google ir sācis 2024. gada maija Android drošības atjauninājuma izlaišanu. Šis atjauninājums ir paredzēts Pixel viedtālruņiem. Jaunākais atjauninājums ir neliels, taču tajā ir iekļauti svarīgi kļūdu labojumi un veiktspējas uzlabojumi.

Vai 2024. gada maija Android drošības atjauninājums būs pieejams visām prasībām atbilstošajām ierīcēm?

Tiek ziņots, ka Google ir izlaidusi 2024. gada maija Android drošības atjauninājumu Pixel tālruņiem. Atjauninājums ir neliels, taču svarīgs Google Pixel ierīcēm. Turklāt tas ir pēdējais atjauninājums, pirms Google izlaiž nākamo Android OS ceturkšņa versiju un jūnija funkciju kritumu.

Google apstiprināja, ka 2024. gada maija drošības atjauninājuma izlaišana ir tikko sākusies. Piemērotajām ierīcēm atjauninājums jāsaņem šīs nedēļas laikā. Ierīcēs, kurām būtu jāsaņem atjauninājums, ietilpst gandrīz visas ierīces, sākot no Pixel 5 sērijas līdz jaunākajai Pixel 8 Pro versijai.

Tiek ziņots, ka iepriekšējais drošības atjauninājums, ko Google izlaida pagājušajā mēnesī, bija haoss. Precīzāk sakot, 2024. gada aprīļa Android drošības atjauninājums nesasniedza visus kvalificētos Pixel viedtālruņus.

Vairāki AT&T abonenti bija sūdzējušies, ka nav saņēmuši 2024. gada aprīļa drošības atjauninājumu. Turklāt daudzi citi apgalvoja, ka problēmas, kas radās pēc 2024. gada marta drošības atjauninājuma, netika novērstas. Ja ar to nepietiek, Google bija slepeni izstrādājis 2024. gada aprīļa drošības atjauninājuma papildu versiju.

Pixel viedtālruņu īpašniekiem jācer, ka šī mēneša atjauninājums atrisinās viņu problēmas, tostarp sliktu savienojumu. Lieki piebilst, ka Google ir izlaidusi oficiālu kļūdu sarakstu un izmaiņu žurnālu 2024. gada maija atjauninājumam.

Kā iegūt jaunāko Android drošības atjauninājumu Pixel ierīcēm?

Google ir apliecinājis, ka 2024. gada maija drošības atjauninājums atrisinās lielāko daļu savienojamības problēmu, ar kurām saskaras Pixel viedtālruņu lietotāji. Papildus pieaugošajām sūdzībām par mobilo savienojumu, daudzi lietotāji ir saskārušies ar problēmām ar Bluetooth savienojumiem, kā arī kameras veiktspēju.

Savdabīgi, ka Google šajā atjauninājumā ir atturējies pieminēt nekādus labojumus mobilo sakaru savienojumam. Tomēr 2024. gada maija Android drošības atjauninājuma izmaiņu žurnālā ir minēts tālāk norādītais.

Bluetooth — vispārīgi Bluetooth LE audio (visas Pixel ierīces) stabilitātes vai veiktspējas uzlabojumi. Bija arī daži kameras labojumi. Konkrēti, kameras veiktspējas labojums noteiktos apstākļos, ierakstot video (Pixel 8 līnija). Google Pixel viedtālruņiem ir jāsaņem paziņojums par 2024. gada maija drošības atjauninājumu. Pieskaroties tam pašam, jāsāk instalēšana, un atjaunināšanai būs nepieciešama atsāknēšana.

Alternatīvi, Pixel īpašnieki var pāriet uz Iestatījumi> Sistēma> Sistēmas atjauninājums, lai manuāli pieprasītu atjauninājumu. Lai gan Google piedāvā katra atjauninājuma rūpnīcas attēlu vai OTA failu, būtu prātīgi gaidīt OTA (Over-The-Air) atjaunināšanas metodi. Starp citu, arī Samsung ir sācis ieviest 2024. gada maija drošības atjauninājumu saviem piemērotajiem Galaxy viedtālruņiem.