Google Gemini drīz iegūs ChatGPT līdzīgu atmiņas funkciju

Google pagājušā gada decembrī iepazīstināja ar savu jaudīgāko AI darbināmo tērzēšanas robotu Gemini. Kopš palaišanas meklēšanas titāns ir strauji izlaidis jaunas Gemini funkcijas un atjauninājumus, lai konkurētu ar citiem AI tērzēšanas robotiem, piemēram, Open AI ChatGPT. Uzņēmums tagad ir gatavs tuvākajā nākotnē izlaist vēl vienu milzīgu funkciju Gemini. Saskaņā ar ziņu par X, Google Gemini drīz iegūs jaunu atmiņas funkciju.

Dvīņi drīz atcerēsies faktus par jums, lai sniegtu noderīgākas atbildes

A ekrānuzņēmums, ko Dilans Rusels ievietojis vietnē X atklāj jaunu Gemini lietotāja interfeisu funkcijai “Memory”. Funkcija būs diezgan līdzīga tai, ko jau piedāvā Open AI ChatGPT. Avots liecina, ka jaunā Gemini atmiņas funkcija tiks ieviesta tuvāko dienu laikā. Šī funkcionalitāte atvieglos sarunas, jo Dvīņi atcerēsies informāciju, ko kopīgojāt tērzēšanā.

Pateicoties jaunajai atmiņas funkcijai, lietotāji laika gaitā saņems noderīgākas atbildes. “Kad Dvīņi uzzinās par jums, jūs saņemsiet vairāk jūsu vajadzībām pielāgotu atbilžu”, lasa jaunās funkcijas aprakstu. AI tērzēšanas robots atcerēsies visu, ko kopīgojat tērzēšanā, izņemot jūsu intereses un preferences.

Jums nebūs jāatkārto informācija, ko izmantojāt vaicājumā iepriekš. Ir vērts pieminēt, ka jūs jebkurā laikā varēsiet izslēgt atmiņas funkciju vai pārvaldīt informāciju lapā Memory. Ekrānuzņēmumā redzamajā gaidāmajā atmiņas lietotāja interfeisā ir arī daži piemēri, piemēram, kur jūs dzīvojat, ko studējat un jums pret kaut ko ir alerģija.

Google Gemini atmiņas funkcija

Google testē vairāk funkciju Gemini

Turklāt Rusels ir atklājis, ka Google testē arī dažas citas Gemini funkcijas. Drīz lietotāji varēs nodrošināt garākas uzvednes, lai piedāvātu Gemini plašāku kontekstu, lai sniegtu labākas atbildes. Būs jauna pielāgota “Dārgakmeņu” funkcija, kas lietotājiem ļaus personalizēt Gemini uzvedību noteiktu uzdevumu veikšanai.

Turklāt lietotāji drīzumā varēs vienlaikus augšupielādēt pat 10 dokumentus, lai Gemini analizētu. Paredzams, ka Google rīt savā I/O konferencē iepazīstinās ar visām šīm funkcijām, tāpēc sekojiet līdzi regulāriem atjauninājumiem.