Global Vivo X Fold 3 Pro ir ceļā, parādās Geekbench

Vivo jau gadiem ilgi ir izlaidusi salokāmus viedtālruņus. Tomēr tie visi aprobežojās ar Ķīnas viedtālruņu tirgu. Nu, šogad tas mainīsies. Vivo X Fold 3 Pro nonāks pasaules tirgos pēc tam, kad tas tiks laists klajā Ķīnā, un tas tikko parādījās Geekbench. Tomēr parastais Vivo X Fold 3 varētu nonākt arī tirgos ārpus Ķīnas.

Vietnē Geekbench parādījās globālais Vivo X Fold 3 Pro modelis

Globālais Vivo X Fold 3 modelis parādījās Geekbench ar modeļa numuru “vivo V2330”. Šo tālruni darbina Snapdragon 8 Gen 3 SoC, un tam faktiski izdevās sasniegt iespaidīgus skaitļus.

Global Vivo X Fold 3 Pro Geekbench

Ierīce ieguva 2146 punktus viena kodola etalonos. Tomēr arī daudzkodolu etalonā tam veicās ļoti labi ar 6304 punktiem. Šis ieraksts arī atklāja, ka ierīcē būs iepriekš instalēta operētājsistēma Android 14. Vivo Funtouch OS atradīsies virs tā.

Kas vēl tika apstiprināts? Pēdējā informācija, ar kuru Geekbench dalījās, ir tāda, ka tālrunis tiks piegādāts ar 16 GB RAM. Ņemiet vērā, ka varētu būt pieejams vairāk nekā viens RAM variants, taču tas ir maz ticams.

Tomēr mēs neesam īsti pārliecināti, kad tas tiks palaists ārpus Ķīnas

Tomēr mēs neesam īsti pārliecināti, kad Vivo paziņos par Vivo X Fold 3 Pro globālo variantu. Viens ir skaidrs, šis viedtālrunis ir ļoti jaudīgs. Tas arī patiesībā nav tik smags sava izmēra dēļ, un tas ir arī ļoti plāns.

Tālruņa izmērs ir 11,2 mm, kad tas ir salocīts, un 5,2 mm, kad tas ir salocīts. Tas sver 236 gramus. Šim viedtālrunim ir 8,03 collu galvenais panelis un 6,53 collu vāka displejs. Abi šie displeji ir 120 Hz OLED paneļi, un abi ir ļoti spilgti.

Vivo šeit iekļāva oglekļa šķiedras viru, savukārt ierīcei ir IPX8 sertifikāts. Citiem vārdiem sakot, tas ir ūdens izturīgs. Šeit ir iekļauts 5700 mAh akumulators, un tas ir silīcija-oglekļa vienība. Tiek atbalstīta 100 W vadu uzlāde, kā arī 50 W bezvadu uzlāde.

Turklāt aizmugurē tiek izmantots diezgan spējīgs kameras iestatījums, ko atbalsta ZEISS.