Gemini ir pieejams vairākās valodās

Google Gemini ir uzņēmuma mākslīgā intelekta tehnoloģiju kronis, un uzņēmums to pastāvīgi uzlabo. Google tikko izlaida savu jaunāko platformas atjauninājumu, un tas padara to pieejamāku cilvēkiem visā pasaulē. Gemini tagad ir pieejams vairākās valodās.

Google AI tehnoloģija ir kļuvusi par vienu no vismodernākajām pasaulē. Faktiski saskaņā ar dažiem e-pasta ziņojumiem, kas nosūtīti pirms pāris gadiem, Microsoft baidījās no Google AI jau 2019. gadā. Microsoft tehnoloģiju vadītājs Kevins Skots nosūtīja e-pasta ziņojumu Satjai Nadellai un Bilam Geitsam, sakot, ka viņš ir “ļoti ļoti noraizējies”. par Google AI tehnoloģiju. Tiek uzskatīts, ka tas izraisīja Microsoft pirmo ieguldījumu OpenAI.

Gemini tagad ir pieejams vairākās valodās

Tas varētu nebūt lielākais atjauninājums, kad runa ir par funkcionalitāti, taču tas ir patiešām milzīgs, ja runa ir par Gemini lietotāju bāzes palielināšanu. Nav jēgas izmantot AI modeli, ja nevarat saprast tā izvadi.

Google tikko izlaida jaunāko Gemini izmaiņu žurnālu, un tajā teikts, ka Gemini tagad ir pieejams vairākās valodās, tādējādi kopējais skaits ir deviņas valodas. Tās ir angļu, ķīniešu, franču, vācu, itāļu, japāņu, korejiešu, portugāļu un spāņu. Tas ievērojami palielina modeļu lietojamību.

Kā piekļūt Dvīņiem

Ja esat sajūsmā par Google Gemini izmantošanu, tam ir diezgan viegli piekļūt. Gemini ir pieejams vairāk nekā 150 valstīs, un daudzās no tām varat lejupielādēt mobilo lietotni Gemini. Valstīs, kur lietotne nav pieejama, joprojām varat izvēlēties lietot Gemini, izmantojot Google asistentu. Tas būtībā nodrošinās jums tādu pašu funkcionalitāti kā lietotnes izmantošana.

Lai piekļūtu Gemini, varat doties uz https://gemini.google.com vai vienkārši doties uz ai.com. Tas jūs novirzīs uz reģistrēšanās lapu. Tur pierakstieties savā Google kontā un piekrītiet pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Tajā brīdī jūs tiksit novirzīts uz Gemini vietni.

Lai iegūtu lietotni, vienkārši dodieties uz Google Play veikalu un meklējiet Gemini.