Galaxy Z Fold 6 var pievilt, runājot par displeja krokojumu

Samsung Galaxy Z Fold 6 var jūs pievilt, ja gaidījāt ievērojamus tā displeja krokas uzlabojumus. Šī informācija nāk no Ice Universe, labi pazīstama padomu sniedzēja.

Galaxy Z Fold 6 var nepiedāvāt ievērojamus uzlabojumus displeja kroku daļā

Viņš vērsās pie X, lai precizētu, ka Galaxy Z Flip 6 piedāvās vairāk uzlabojumu kroku daļā nekā Galaxy Z Fold 6. Viņš teica, ka kroka būs “labāka” nekā Galaxy Z Flip 5.

Tam viņš piebilda, ka Galaxy Z Fold 6 piedāvās “mazus uzlabojumus” šajā nodaļā. Mums jāsaka, ka tas ir nedaudz dīvaini, jo mēs gaidījām, ka izmaiņas abās ierīcēs būs vienādas. Šķiet, ka tā tomēr nebūs.

Galaxy Z Fold 5 ir patiešām pamanāms krokojums, un tas pat ne tuvu nelīdzinās OnePlus Open, OPPO Find N3, HONOR Magic V2 un tā tālāk. Tātad mēs gaidījām ievērojamus uzlabojumus šajā nodaļā. Nu, šķiet, ka tas tā nebūs.

Uzņēmuma jaunā grāmatu stila salokāmā ierīce neradīs milzīgas izmaiņas/uzlabojumu

Galaxy Z Fold 6 arvien vairāk izskatās pēc ļoti mazām izmaiņām, salīdzinot ar Galaxy Z Fold 5. Tiek apgalvots, ka tālrunis tiks piegādāts ar to pašu kameras aparatūru, un kopumā nebūs daudz uzlabojumu.

Tas ietvers paaudžu uzlabojumus SoC formā, protams, un asākus stūrus ar nedaudz modernizētu dizainu. Arī tā vāciņa displejs būs platāks, un līdz ar to ierīce būs platāka nekā Galaxy Z Fold 5.

Izņemot to, nebūs daudz izmaiņu, pamatojoties uz visu, ko esam redzējuši līdz šim. Šķiet, ka gan Galaxy Z Fold 6, gan Galaxy Z Flip 6 ieradīsies 10. jūlijā. Evans Blass apstiprināja palaišanas datumu, lai gan Samsung to nedarīja.

Paredzams, ka tiks piegādāts arī Galaxy Ring, pāris viedpulksteņi un arī austiņu pāris. Tas būs pārpildīts pasākums, lai neteiktu vairāk.