Galaxy Z Fold 6 CAD dizains parāda plakanākas virsmas un daudz ko citu

Gaidāmā Samsung Galaxy Z Fold 6 dizains, iespējams, ir piedzīvojis dažas būtiskas izmaiņas. Saskaņā ar noplūdušo CAD renderējumu premium līmeņa salokāmajam Android viedtālrunim būs plakanāks dizains, asākas malas un asāki stūri.

Korpusa ražotājs atklāj asākas Samsung Galaxy Z Fold 6 dizaina izmaiņas

Samsung Galaxy Z Fold 5 ir bijis viens no augstākās klases salokāmajiem Android viedtālruņiem. Tomēr Samsung konkurenti, iespējams, ir skrējuši uz priekšu, atstājot Samsung atspēlēties vismaz aparatūras nodaļā.

Vairāki Samsung konkurentu saliekamie viedtālruņi piedāvā plānākas un vieglākas ierīces. Viņi pat vicina mazāk pamanāmas krokas. Dažiem pat ir nedaudz labāka vai pārliecinošāka programmatūra.

Iespējams, lai izjauktu ceļu un kļūtu par līderi salokāmo ierīču tirgū, Samsung ir veikusi dažas būtiskas izmaiņas Galaxy Z Fold 6 dizainā un izskatā.

Nesen parādījās daži Samsung Galaxy Z Fold 6 fanu veidoti renderējumi. Šķiet, ka šiem renderējumiem var būt liela līdzība ar faktisko viedtālruni. Korpusu ražotājs ASV Thinborne ir ievietojis gaidāmā salokāmā viedtālruņa CAD (Computer Aided Design) renderējumu.

Lieki piebilst, ka šie jaunie renderējumi ir diezgan līdzīgi nesen izdotajiem dizainparaugiem. Pamatojoties uz konsekvenci, varētu droši pieņemt, ka Samsung, iespējams, ir pieņēmis asāku Galaxy Z Fold 6 dizaina valodu.

Šie renderējumi var neapstiprināt gaidāmā Samsung salokāmā viedtālruņa galīgo formu un dizainu. Tomēr viņi liek domāt, ka Galaxy Z Fold 6 var lepoties ar plakanākām virsmām, asākām malām un pat asākiem stūriem, it īpaši salīdzinājumā ar Galaxy Z Fold 5.

Vai Samsung Galaxy Z Fold 6 ir cienīgs jauninājums salīdzinājumā ar tā priekšgājēju?

Samsung nav oficiāli paziņojis par Galaxy Z Fold 6. Tādējādi lielākā daļa informācijas par salokāmo viedtālruni ir balstīta uz baumām un noplūdēm.

Un līdz šim šie ziņojumi nav norādījuši uz radikālu Samsung Galaxy Z Fold 5 jauninājumu. Vienkārši izsakoties, Galaxy Z Fold 6, iespējams, nav būtisks jauninājums salīdzinājumā ar tā priekšgājēju.

Lielākā daļa baumu liecina, ka lielākais ievērības cienīgs jauninājums būtu plašāks vāka displejs. Tomēr šķiet, ka jaunākie renderējumi šos apgalvojumus atceļ. Klīdušas baumas par Samsung Galaxy Z Fold 6 Ultra, kas būtu pirmā “Ultra” ierīce Samsung salokāmo viedtālruņu klāstā.