Galaxy Z Fold 6 būs plašāks ārējais displejs ar kvadrātveida stūriem

Samsung šogad plāno laist klajā ar Android darbināmā Galaxy Z Fold 5 flagmaņa pēcteci. Galaxy Z Fold 6 pēdējā laikā jau ir bijis vairāku noplūžu un ziņojumu objekts. Mēs jau esam redzējuši dažus uz CAD balstītus topošā salokāmā viedtālruņa renderējumus. Tiek ziņots, ka klausulei ir plašāks ekrāns ārpusē, ko var izmantot salocītā režīmā. Tagad jauna noplūde ir atklājusi, ka Galaxy Z Fold 6 plašākais displejs ārpusē novērsīs noapaļotos stūrus.

Galaxy Z Fold 6 platāks ārējais displejs varētu izlaist noapaļotus stūrus

Kopš tās pirmsākumiem Galaxy Z Fold sērija lielākoties ir piedāvājusi to pašu dizaina valodu. Visiem iepriekšējās paaudzes piedāvājumiem sērijā bija šaurs un augsts ārējais ekrāns ar noapaļotām malām. Tomēr Galaxy Z Fold 6 būs aprīkots ar nedaudz platāku ārējo ekrānu ar kvadrātveida stūriem. Populārais tipster Ice Universe ir kopīgoja attēlu trešās puses ekrāna aizsargu gaidāmajam Galaxy Z Fold piedāvājumam.

Avots apgalvo, ka Galaxy Z Fold 6 ārējais displejs būs 60,2 mm plats. Salīdzinājumam, Galaxy Z Fold 5 ārējā ekrāna platums ir 57,4 mm. Tas būtībā nodrošinās vairāk lietošanas gadījumu lietotājam ar līdzīgu izmēru, nepalielinot kopējo izmēru. Tas nozīmē, ka nākamās paaudzes Galaxy Z Fold klausuli varētu būt vieglāk lietot, kad tā ir salocīta.

Arī vāka ekrāna aizsarga fotoattēlā redzams, ka ārējam ekrānam visapkārt būs plānāki ietvari. Ir vērts pieminēt, ka šie vāciņu aizsargi ir no trešo pušu pārdevējiem. Tāpēc noplūdi ieteicams uztvert ar sāls graudu, jo pašlaik nekas nav oficiāls.

Galaxy Z fold 6 vāciņa aizsargs

Nākamās paaudzes Galaxy Z Fold varētu tikt laists klajā jūlijā

Samsung vēl nav atklājis, kad plāno laist klajā nākamās paaudzes Galaxy Z Fold piedāvājumu. Tomēr baumu dzirnavas norāda, ka Galaxy Z Fold 6 varētu redzēt dienasgaismu zīmola gaidāmajā Unpacked pasākumā jūlija sākumā. Baumu dzirnavām ir daudz laika, lai atklātu vairāk informācijas, jo ir tikai maija sākums. Visu, ko mēs līdz šim zinām par salokāmo ierīci, varat uzzināt mūsu Galaxy Z Fold 6 baumu apkopojumā.