Galaxy S24 nesaņems One UI 6.1.1, taču gaidāms liels atjauninājums

Dažu pēdējo nedēļu laikā, iespējams, esat saskāries ar daudziem plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem un ierakstiem sociālajos tīklos, kuros teikts, ka Samsung atjauninās Galaxy S24 sēriju uz One UI 6.1.1. Nē, tā nebūs. Bet neuztraucieties, jo jaunajiem flagmaņiem joprojām ir pieejams būtisks atjauninājums. Tikai tas netiks saukts par One UI 6.1.1, bet vienkārši par One UI 6.1. Tas nodrošinās lielāko daļu jauno AI funkciju, kas ieviestas ar gaidāmo One UI versiju, kā arī dažus kameras labojumus.

Galaxy S24 iegūs lielu atjauninājumu bez izmaiņām One UI versijā

Samsung lielākajiem Android OS atjauninājumiem Galaxy ierīcēm ir jauna One UI versija. Android 14 nodrošināja One UI 6.0, Android 13 – One UI 5.0 un tā tālāk. Uzņēmums seko vēl vienam One UI atjauninājumam, ieviešot jaunus Galaxy S flagmaņus. Piemēram, Galaxy S24 ieviesa One UI 6.1, bet Galaxy S23 pirms One UI 5.1. Trešais One UI atjauninājums (x.1.1) tiek piegādāts kopā ar jaunajām salokāmajām ierīcēm gada vidū.

Turpinot šo tendenci, Samsung nākammēnes ieviesīs One UI 6.1.1 ar Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6. Šis atjauninājums vienmēr ir bijis ekskluzīvs salokāmiem tālruņiem un planšetdatoriem, tāpēc jaunajai One UI versijai nevajadzētu nonākt Galaxy S24 un citos nesaliekamajos viedtālruņos. Tomēr jaunākie notikumi liecināja, ka tas tā nebūs. Vairāki avoti teica, ka Samsung gatavo One UI 6.1.1 Galaxy S24 sērijai.

Visi šie ziņojumi bija daļēji patiesi. Kamēr Samsung gatavojas ieviest lielu atjauninājumu jaunajiem flagmaņiem (iespējams, arī Galaxy S23 un citiem modeļiem), tas netiks piegādāts kā One UI 6.1.1. Jaunā One UI versija paliks ekskluzīva salokāmiem tālruņiem un planšetdatoriem. Citu ierīču atjauninājums nemainīs One UI versiju 6.1. Tas apvienos jaunās AI funkcijas un citus uzlabojumus, kas ieviesti ar salokāmām ierīcēm.

Samsung ir sācis izstrādāt šo lielo atjauninājumu

Samsung jau ir sācis izstrādāt nākamo lielo Galaxy S24 un Galaxy S23 sērijas atjauninājumu. Jauno flagmaņu testa programmaparatūrai, ko pamanīja X lietotājs @tarunvats33, ir versijas numurs S9*8BXXU2AXF3. Ceturtais burts no pēdējā (A) apstiprina, ka One UI versija paliks nemainīga. Katras Galaxy ierīces rūpnīcas programmaparatūras versijā šajā vietā ir “A”. Tas mainās uz B, C, D,… ar katru One UI versijas jaunināšanu.

To ir apstiprinājis arī X tipster Ice Universe, sakot, ka viņi iepriekš šo atjauninājumu sauca par One UI 6.1.1 tā izmēra un apjoma dēļ. Turklāt tas tiek parādīts aptuveni tajā pašā laikā, kad One UI 6.1.1, un tajā ir iekļautas funkcijas no jaunās versijas. Padomu sniedzējs iepriekš atklāja jaunās AI funkcijas, pie kurām Samsung strādā. Viņi nesen apstiprināja vēl vienu jaunu AI rīku, kas var krāsot jūsu portreta fotoattēlus dažādos stilos. Sekojiet līdzi oficiālajai izlaišanai.