Eiropa liek iPad būt arī alternatīviem veikaliem

Tagad pienākusi iPad kārta: Eiropa piespiež Apple to darīt Visas izmaiņas, ko viņi ir veikuši iOS un iPhone, piemēram, alternatīvie lietotņu veikali, tagad nonāk iPadOS un tāpēc arī iPad.

Protams, jūs jau zināt saīsinājumu DMA (Digital Market Act) vai Digitālo tirgu likumu. Šī jaunā regula, ko ieviesusi Eiropas Savienība, ir atbildīga par jaunākajām izmaiņām, ko Apple ir ieviesusi iPhone. Alternatīvi lietojumprogrammu veikali, kas atšķiras no oficiālā App Store, jauni maksājumu veidi, neizmantojot oficiālo Apple kanālu, vai iespēja interneta pārlūkprogrammām izmantot dzinējus, kas nav Safari Šīs ir dažas no vissvarīgākajām izmaiņām, ko esam veikuši iPhone tālrunī, un visas tās atbilst šiem jaunajiem Eiropas noteikumiem. Līdz šim šīs izmaiņas attiecās tikai uz iPhone (iOS), taču turpmāk Apple tās būs jāievieš arī iPad (iPadOS), jo šī operētājsistēma ir iekļauta DMA.

Apple ir 6 mēneši, lai veiktu šīs izmaiņas, pirms tiks sodīts par noteikumu neievērošanu. Ņemot vērā, ka, pateicoties iPhone, ceļš jau ir nobruģēts, jācer, ka amerikāņu kompānijai nebūs jāmaksā pārāk liels darbs, lai visas šīs modifikācijas tiktu iekļautas iPadOS, iPad operētājsistēmā. It kā ar to būtu par maz, visas izmaiņas, kas jau ir pievienotas iPhone, tiek izskatītas Eiropas Komisijā, kas nav pārāk apmierināts ar veidu, kādā Apple ir pieņēmis jaunos noteikumus, tāpēc turpmākajos mēnešos iPhone un iPad lietošanas pieredze ļoti mainīsies. Un tas, ja mēs aprobežojamies ar Eiropu, tikai vienu no atklātajām kaujas frontēm Apple, kas arī redz, kā skrūves tiek pievilktas arī savā mājā.