Deep learning startup Chorology pēc 9 miljonu ASV dolāru finansējuma kārtas uzsāk ar AI darbinātu datu pārvaldības platformu

Chorology, jauns spēlētājs datu pārvaldības telpā, ir oficiāli uzsācis savu AI virzītu datu pārvaldības platformu, kas paredzēta, lai pārveidotu to, kā uzņēmumi pārvalda savus datus. Jaunuzņēmums nesen radās slepeni ar 9 miljonu ASV dolāru A sērijas ieguldījumu un Fortune 500 klientu sarakstu.

Datu pārvaldības joma, kas ietver datu drošības, privātuma un atbilstības nodrošināšanu, izmantojot dažādas politikas, procedūras un tehnoloģijas, jau sen ir pazīstama ar savu sarežģītību un resursu prasībām. Horoloģijas mērķis ir izjaukt šo status quo, izmantojot mākslīgo intelektu.

Platforma piedāvā AI funkciju komplektu, kas automatizē kritiskos datu pārvaldības uzdevumus. Piemēram, tā automatizētais datu atklāšanas rīks vienkāršo sarežģīto visu organizācijas datu identificēšanas procesu. Turklāt Chorology viedās datu klasifikācijas un datu kartēšanas rīki sniedz ieskatu datu plūsmā, kas ir ļoti svarīga efektīvai pārvaldības stratēģijai.

Chorology ievieš visaptverošu risinājumu atbilstības un drošības pozu pārvaldībai, kas ir piemērots gan lokālajiem, gan mākoņdatošanas uzņēmuma datiem. Platforma sola novērst esošo risinājumu nepilnības, piedāvājot visaptverošus drošības novērtējumus un rūpīgu organizatorisko apdraudējumu skatījumu. Tā lietotājam draudzīgais dizains nodrošina minimālas mācību izmaksas, saglabājot zemas darbības izmaksas.

Kā pirmā šāda veida platforma Chorology sniedz detalizētu izpratni par datu izplešanos bez plašas priekšapstrādes vai mašīnmācīšanās pieskaitāmajām izmaksām. Tas aizsargā sensitīvus datus no iekšējiem un ārējiem draudiem, vienlaikus nodrošinot atbilstību mainīgajiem noteikumiem, vienlaikus ievērojami samazinot uzņēmuma datu pārvaldības kopējās īpašumtiesību izmaksas (TCO).

Chorology platformas galvenās iezīmes ietver automātisko datu atklāšanas programmu, kas piedāvā izcilu precizitāti, daudzpusīgo automātisko datu klasifikācijas programmu un izsmalcināto automātisko datu kartēšanas programmu. Kopā šīs funkcijas rada stabilu datu drošības risku un atbilstības pozu pārvaldības sistēmu, uzlabojot uzņēmuma datu pārvaldību.

“Chorology datu atbilstības un pozu izpildes risinājums (CAPE) ļauj uzņēmumiem viedi automatizēt savu DSPM dzinēju, atklājot un klasificējot sensitīvus strukturētus un nestrukturētus datus gan lokālajos, gan mākoņu krātuvēs. CAPE Deep-AI dzinējs mazina plaisu starp normatīvajām pilnvarām un praktisko atbilstības ieviešanu, aizsargājot plašas sensitīvu datu ekosistēmas ar zemāku TCO un nosakot jaunu nozares etalonu,” sacīja Sems Filipss, bijušais Bank of America CISO.

“Pieaugošā plaisa starp atbilstības pilnvarām un praktisko ieviešanu rada ievērojamu izaicinājumu. Chorology CAPE risinājums palīdz uzņēmumiem sasniegt zemāku TCO, vienlaikus nodrošinot to organizāciju nākotni izaugsmei un regulējuma izmaiņām,” sacīja Vass Kodali, bijušais Wells Fargo EVP.

Maiks Matšets, Small World Big Data galvenais analītiķis, uzsvēra: “CISO saskaras ar problēmām, identificējot attiecīgos datus dažādās uzglabāšanas sistēmās. Chorology risinājums aizpilda šīs nepilnības, piedāvājot visaptverošus datu novērtējumus un proaktīvas aizsardzības stratēģijas, kas atbilst tirgus prasībām pēc automatizētiem risinājumiem, saskaroties ar regulējuma sarežģītību un kiberdraudiem.

Kriss Stīfens, Enterprise Management Associates pētniecības viceprezidents, piebilda: “Chorology AI darbinātā platforma ir spēles mainītājs, ietaupot ievērojamu laiku un pūles. Tas novērš kritiskās nepilnības pašreizējās datu pārvaldības sistēmās, uzlabojot precizitāti un efektivitāti un samazinot darbības izmaksas. Šī attīstība ir liels solis uz priekšu uzņēmumiem, kas risina mūsdienu datu drošības un normatīvās atbilstības sarežģījumus.

Uzņēmums Chorology, ko dibināja Tarique Mustafa, pieredzējis uzņēmējs un nozares vizionārs, balstās uz plašu pētniecību un attīstību kiberdrošības un AI jomā. Mustafa, kurš iepriekš nodibināja GhangorCloud, ir ieguvis pieredzi no vadošajām tehnoloģiju organizācijām, piemēram, Symantec un McAfee. Chorology komandā ir augsto tehnoloģiju vadītāji, kuriem ir pieredze veiksmīgu kiberdrošības produktu izstrādē un mārketingā.

“Datu pārkāpumi un drošības apdraudējumi ir pastāvīgas problēmas. Mūsu misija ir pārsniegt nozares cerības, nosakot jaunu datu integritātes un normatīvo aktu atbilstības standartu,” sacīja Mustafa. “Horoloģijas platforma ir solis uz priekšu, piedāvājot visaptverošu un intuitīvu rīku komplektu, lai izvairītos no draudiem un atbilstības mandātiem.”

Chorology galvenā mītne atrodas Sanhosē, Silīcija ielejā, un attīstības biroji atrodas Dienvidāzijā.