Backbone One V2 — labākā tālvadības pults jūsu iPhone tālrunim

Mēs pārbaudījām labāko kontrolieri jūsu iPhone vai Android tālrunim ar USB-C. Jaunais Backbone One V2 sniedz jums fiziskās vadības ierīces, kas nepieciešamas, lai patiesi izbaudītu videospēlesun tagad tas ir saderīgs arī ar gandrīz visiem jūsu izmantotajiem futrāļiem.

Nedaudz piesātinātā tirgū, piemēram, viedtālruņu spēļu kontrolleru tirgū, ir grūti atrast nišu ar ierīci, kuras cena ir augstāka nekā jebkuram citam konkurentam, taču Backbone ir uzlabojis Backbone One, kas šajā jaunajā V2 versijā nodrošina izmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju, novēršot tās lielāko trūkumu: Tas ir saderīgs ar gandrīz visiem gadījumiem, vismaz ar tiem, kurus mēs visbiežāk lietojam. Un tas tiek panākts arī ar dažāda izmēra magnētisko adapteru sistēmu, kas ļauj ievietot un noņemt kontrolieri dažu sekunžu laikā, nenoņemot korpusu, daudz labāk nekā iepriekš.

Kontroliera uzbūves kvalitāte ir laba, es teiktu, ka līdzvērtīga oficiālajiem PlayStation vai Xbox kontrolieriem, kas man ir mājās. Backbone ir izvēlējies divus dažādus dizainus, standarta, kas ir pilnīgi melns, un šo modeli, ko mēs redzam fotoattēlos un video, Playstation Edition, kura krāsas ir līdzīgas oficiālajam Sony vadības pults. Starp abiem nav nekādas atšķirības, izņemot krāsas, tāpēc varat izvēlēties sev tīkamāko, pārāk nedomājot. Ir arī šis jaunais V2 modelis ar korpusa adapteriem un Lightning savienotāju, ja jums ir iPhone, kas nav jaunākie Apple modeļi. Protams, noteikti iegādājieties V2 (2. izdevums) modeli, lai tas būtu saderīgs ar korpusiem.

Apstrāde nav gluži tāda pati kā parastajam kontrollerim, jo ​​tas ir nepieciešams, lai pielāgotos viedtālrunim. Analogajām svirām, pogām un palaidējiem ir ļoti laba sajūta, un Spēles reakcijai nav nekāda veida aizkaves, ko palīdz neizmantot nekāda veida bezvadu savienojumu, bet tieši izmantojot USB-C. Jums ir visas nepieciešamās funkcijas, tostarp L3 un R3, nospiežot analogās sviras. Papildus parastajām atskaņošanas pogām mums ir pogas “Uzņemt” un “Kopīgot” kreisajā pusē, bet “Opcijas” un “Mugurkauls” labajā pusē.

Mugurkauls iPhone

Un pats labākais ir tas, ka jums nekas nav jāinstalē vai nekas īpašs, lai to izmantotu, jums vienkārši jāpievieno tālrunis USB-C un viss, spēles to automātiski atpazīs. Dažās spēlēs var pat pārvietoties pa izvēlnēm ar kontrolieri, citās tam būs jāizmanto ekrāns, bet, runājot par spēlēšanu, ne ar vienu no tām problēmas neesmu atradis. Esmu mēģinājis ar spēles no App Store, GeForce Now, PS Remote, Xbox Cloud un retro spēles ar lietotni Deltaun visos tas darbojas perfekti.

Turklāt ir a USB-C ports, kas ļauj uzlādēt viedtālruni, kamēr to lietojat, lai spēles laikā neizlādētos akumulators. Varat arī izmantot šo USB-C portu, lai savienotu kontrolieri ar datoru un izmantotu to spēlēšanai. Kontrolierim nav neviena veida akumulatora, ko uzlādēt, izmantojot savienojumu. Kreisajā pusē ir austiņu ligzdaja vēlaties izmantot vadu modeli, lai klausītos spēles bez kavēšanās, lai gan man personīgi spēlējot nekad nav bijušas problēmas ar Bluetooth austiņām.

Mugurkauls — nākamā līmeņa atskaņošana (AppStore saite)
Mugurkauls — nākamā līmeņa spēleBezmaksas

Programma Backbone ir ideāls vadības bloka papildinājums. Tas kalpo ne tikai kontroliera programmaparatūras atjaunināšanai, bet arī fantastisks spēļu centrs, kurā ir iekļautas visas spēles jūsu viedtālrunī. Jūs varēsiet palaist spēles no jebkura veida platformas, Varat saistīt savus Xbox, Steam, GeForce Now un PS Remote Play kontus papildus App Store spēlēm, un viss tiks parādīts tur.. To izmanto arī, lai uzzinātu par spēlēm, kas ir saderīgas ar kontrolieri. Lietojumprogrammai ir ļoti labs dizains un tā darbojas ļoti labi. Lai gan, lai gūtu maksimālu labumu no lietotnes, jums būs jāmaksā par Backbone+ abonementu (39,99 € gadā), taču nav nepieciešams izmantot savas spēles ar vadības pulti. Iegādājoties kontrolieri, jūs saņemat viena gada bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai jūs varētu to izmēģināt, ja jums tas patīk, pirms jums par to jāmaksā.

Mugurkauls iPhone
Mugurkauls iPhone
Mugurkauls iPhone
Mugurkauls iPhone
Mugurkauls iPhone
Mugurkauls iPhone
Mugurkauls iPhone
Mugurkauls iPhone
Mugurkauls iPhone

Redaktora viedoklis

Pēc Razer Kishi un citu pieejamāku alternatīvu testēšanas man nav šaubu, ka šis jaunais Backbone One V2 ir labākais kontrolieris jūsu iPhone (vai Android mobilajam tālrunim). Man jau bija iepriekšējais modelis ar Lightning, kas man patika, bet kuram bija neērtības, jo katru reizi, kad vēlējos to lietot, bija jānoņem tālruņa korpuss, kas mani ļoti traucēja. Šī jaunā versija novērš šo problēmu, saglabājot visu labo par iepriekšējo modeli, tostarp lietotni Backbone, kas, manuprāt, ir patiešām laba. Tā cena ir dārgāka nekā citiem modeļiem, taču tas ir tā vērts. Jūs to varat iegādāties vietnē Amazon par 119,99 eiro (saite)

Pros

  • Saderīgs ar korpusu
  • Laba uzbūves kvalitāte
  • Savietojams ar visām spēlēm
  • Mugurkaula lietojumprogramma, kas pievieno svarīgu papildinājumu

Mīnusi

  • Augsta cena