Apple Watch Ultra 3 varētu nonākt bez daudzām jaunām funkcijām 2024. gada septembrī

2014. gada septembrī Apple pirmo reizi prezentēja savu viedpulksteņu modeli, un tas bija Apple Watch aizraujošās dzīves sākums. Kopš tā laika ir bijušas deviņas standarta modeļa paaudzes, divi modeļi no SE paaudzes un divi modeļi no Ultra paaudzes, kas ir Apple jaunākais ģēnijs, kas veltīts vissportiskākajiem. Saskaņā ar jaunākajām baumām, Apple varētu laist klajā Apple Watch Ultra 3 2024. gada septembrī. Tomēr ilūzijas, ka tas ietver lieliskas jaunas funkcijas aparatūras līmenī, izzūd nedēļām ejot.

Maz ziņu un daudz neskaidrību ar Apple Watch Ultra 3

Pēdējos mēnešos publicētā informācija apliecināja, ka iespēja, ka Apple laidīs klajā jaunu Apple Watch Ultra paaudzi, ir maza. Faktiski piegādes ķēdes noraidīja jebkādu šī modeļa izlaišanu 2024. gadā. Jaunais Ming Chi-Kuo publicētais ziņojums atjaunina savus datus un maina Ultra paaudzes nākotni.

Saskaņā ar Kuo informāciju (izmantojot MacRumors), Apple gatavos Apple Watch Ultra 3 palaišanu, kas būtu trešā Ultra modeļa paaudze, kas ieradās pirms trim gadiem septembrī. Tomēr otrā paaudze joprojām bija pirmās paaudzes pēda, bez daudzām jaunām funkcijām un dažiem sasniegumiem aparatūras un programmatūras līmenī. Tāpat nešķiet, ka šajā Apple Watch Ultra 3 ir iekļautas jaunas funkcijas vai kaut kas tāds, kas lietotāju pārsteidz.

Apple Watch Ultra

Faktiski Kuo savā ziņojumā apliecina, ka «atjauninājumu gandrīz nebūs» aparatūra salīdzinājumā ar Ultra 2. Šī palaišana būtu plānota septembrī, iespējams, līdz ar Apple Watch desmitās paaudzes ierašanos, par kuru daudzi ir baumojuši, ka tas tiks saukts par Apple Watch Apple Watch Series 9 ievieš jaunas funkcijas sensoros, piemēram, asinsspiediena noteikšana vai miega apnojas noteikšana, un ir loģiski domāt, ka tie sasniegs arī Ultra 3, ja Apple beidzot nolems to laist sabiedrībai.