Apple Watch 10 nebūs nekas īpašs

Sliktās ziņas turpinās tiem, kuri gaidīja Apple Watch 10. gadadienu ar dizaina izmaiņām un daudzām jaunām funkcijām. Patiesība ir tāda Tajā būs maz izmaiņu, lai gan dažas ir interesantas.

Nākamais Apple Watch bija “jauns” Apple Watch, izmantojot tā prezentācijas desmito gadadienu, vai vismaz tas ir tas, par ko tiek baumots vairākus mēnešus. Taču šobrīd ir maz ticams, ka tas notiks, jo uz to liecina baumas nepārtraukts modelis ar palielinātu ekrānu un maz ko citu. Un šodien Marks Gurmans jau ir pielicis pēdējo pieskārienu tām nedaudzajām cerībām, kas mums bija palikušas.

Mēs jau pirms dažām dienām stāstījām, kā Apple Watch 10 ekrāns palielināsies līdz tādam līmenim, ka tas atbilst Apple Watch Ultra ekrānam. 45 mm mazākajam modelim un 49 mm lielākajam modelim, kā arī plānāks dizains. Nu, Gurmans vēlreiz apstiprina šīs baumas un būtībā stāsta, ka tās varētu būt vienīgās ziņas par nākamo Apple viedpulksteni. Kā ar asinsspiediena un miega apnojas sensoriem? Šķiet, ka Apple dažādu iemeslu dēļ saskaras ar problēmām, ieviešot šīs funkcijas savā pulkstenī.

optiskais sensors

The asinsspiediena mērīšana Saskaņā ar avotiem, kurus Gurmens citē savā iknedēļas informatīvajā izdevumā, tas ir mazāk precīzs, nekā Apple gaidīja. Tāpēc šķiet, ka šī funkcionalitāte varētu aizkavēties, vai arī, ja tā tiktu ieviesta, tā nedotu precīzu mērījumu ar sprieguma skaitli, bet drīzāk informētu mūs, ka jūsu rīcībā esošajos sprieguma skaitļos ir izmaiņas, norādot, ka ir augsts, nekas tālāk. Atsaucoties uz miega apnojas noteikšanakam ir jāizmanto skābekļa piesātinājuma mērīšana un tā ir funkcija, ko nevar izmantot Amerikas Savienotajās Valstīs saistībā ar tiesvedību pret Masimo Corp, šķiet maz ticams, ka to varēs uzsākt šogad, ja vien iepriekš netiks panākta vienošanās.

Visbeidzot, plastmasas Apple Watch varētu parādīties ne pārāk tālā nākotnē, lai konkurētu ar citiem viedpulksteņiem, kas ir lētāki nekā Apple Watch. Alumīnija maiņa pret plastmasu pazeminātu viedpulksteņa cenu un ļautu tai konkurēt ar Samsung Galaxy Watch FE, kas maksā mazāk nekā 200 USD.