Apple plāno atcelt savus FineWoven vākus pēc 8 mēnešu pastāvēšanas

Pagājušā gada septembrī Apple paziņoja par lieliem un spēcīgiem pasākumiem, lai samazināt ietekmi uz vidi no uzņēmuma. Viens no šiem pasākumiem bija ādas izmantošanas pārtraukšana visos produktos, tostarp iPhone piederumos un Apple Watch siksniņās. Apmaiņā Apple laidīs klajā jaunu piederumu līniju ar jaunu materiālu, ko viņi nosauca FineWoven. Tomēr rezultāti pārdošanas un šī materiāla kvalitātes ziņā nav pilnībā pārliecinājuši lietotājus, un ziņojumā norādīts, ka Apple varētu atcelt visu FineWoven līniju, bet ne pirms jauna jaunu krāsu klāsta izlaišanas.

Iespējamais FineWoven beigas, bet pirmās jaunas krāsas

Zināms nopludinātājs ir ievietojis jūsu X kontā (bijušais Twitter), ko Apple plāno atteikties no FineWoven iPhone korpusu ražošanas, lietotāju slikto atsauksmju un jaunā materiāla kvalitātes dēļ. Atcerieties, kā jau minējām, ka šis jaunais materiāls tika veidots no smalks pīts audums ar izturīgu sarža audumu ar 68% pēcpatērēšanas pārstrādātiem materiāliem. Šis Apple manevrs 2023. gada septembrī pastiprināja tā apņemšanos aizsargāt vidi.

FineWoven ražošana varētu beigties pēc tam, kad Apple piedāvās lietotājiem jauna krāsu partija, gaida, kad Cupertino izstrādās jaunu piederumu līniju FineWoven līnijā, taču ar izcilu kvalitāti, un tas nav šķērslis Apple argumentam samazināt oglekļa pēdas nospiedumu.

Tomēr šī informācija nedaudz sakrīt ar Apple realitāti. Tā kā iPhone 16 septembrī tiks laists klajā, Ir neloģiski domāt, ka mums būs jauna FineWoven krāsu sezona jo, ja viņi atceļ korpusus, viņi nedomātu par to pielāgošanu iPhone 16. Tāpēc vienīgais risinājums ir tas, ka maija galvenajā paziņojumā viņi paziņo par jaunām krāsām un septembrī izlaiž savu jauno maciņu klāstu ar citu materiālu. mēs zinām līdz šim.