Apple jaunajā Apple Watch SE varētu izmantot stingru plastmasu

Nākamā gada septembrī Apple Watch svin desmit gadus kopš tā pirmās paaudzes izlaišanas 2014. gadā. Pēdējos mēnešos viss, šķiet, liecina, ka Apple gatavo īpašu šīs desmitās paaudzes palaišanu. Tomēr jaunākā publicētā informācija mūs novirza no šīs hipotēzes un tuvina tai, ka tā ir cita paaudze: jā, ar izmaiņām, bet nekas vairāk kā citās paaudzēs novērotās izmaiņas. tomēr Apple varētu gatavot jaunu Apple Watch SE paaudzi, kas būtu izgatavota no cietas plastmasas, lai samazinātu izmaksas no ražošanas. Mēs jums visu pastāstīsim tālāk.

Apple Watch SE, kas izgatavots no cietas plastmasas, lai samazinātu izmaksas

Apple Watch SE modelis bija jauns Big Apple izstrādāts produkts, un tas pirmo reizi tika laists klajā kopā ar 6. sēriju 2020. gada 15. septembrī. Tas, tāpat kā iPhone SE, bija lētāks un pieejamāks variants oriģinālajiem vai standarta modeļiem tādēļ ļāva lietotājiem iegūt Apple viedpulksteni, nemaksājot naudu par parasto modeli. Jā, patiesi, upurējot kvalitāti, funkcijas un sensorus, cita starpā.

Lai gan mēs zinājām, ka šogad Tima Kuka un viņa komandas rokās ir jauns Apple Watch un Apple Watch Ultra modelis, Marka Gurmena pēdējo stundu laikā publicētās ziņas nodrošina, ka Ir arī izmaiņas saistībā ar Apple Watch SE, drīzumā tiks laists klajā jaunā paaudze. Tāpēc mēs runājam par SE trešo paaudzi.

Acīmredzot, šī trešā paaudze būtu aprīkota ar jaunām funkcijām un starp tām ražošanas izmaksu samazināšana, izmantojot stingru plastmasu alumīnija vietā kā iepriekšējās paaudzēs. Tādā veidā tas varētu samazināt izmaksas un pārdot to kā līdz šim lētāko viedpulksteni (un pat varētu pietuvoties tā tiešāko konkurentu cenai), kā arī uzsvērt Apple mērķi samazināt oglekļa emisiju ar savām ierīcēm.