Android funkcija Find My Device var saņemt AR norādes un UWB atbalstu

Šķiet, ka Google strādā pie tīkla Find My Device tālākas uzlabošanas, integrējot atbalstu AR norādēm. Tie arī padarītu to saderīgu ar UWB, lai nodrošinātu vēl lielāku precizitāti. Uzņēmums cenšas padarīt savu izsekošanas sistēmu pēc iespējas pilnīgāku un funkcionālāku.

Tiek izstrādāti AR norādījumi un UWB atbalsts Android funkcijai Find My Device

Iespējamās jaunās funkcijas atklāja Android iestāde pēc jaunākā lietotnes Find My Device atjauninājuma (3.1.078-1) padziļinātas analīzes. Saskaņā ar ziņojumu tā pirmkods tagad ietver virknes, kas atsaucas uz UWB atbalstu un AR virzieniem. Sākot ar AR norādēm, tas būtu sarežģītāks un grafiskāks veids, kā atrast ierīci vai izsekotāju.

Funkcija vēl nedarbojas, taču tās nosaukums liecina, kā tā darbosies. Tas piedāvātu navigācijas norādījumus, izmantojot daudzslāņu lietotāja interfeisu, kurā būtu jāizmanto ierīces kamera. Atkarībā no tā, vai esat uz pareizā ceļa, iespējams, ekrānā tiks parādītas bultiņas, teksts un balss norādījumi. Pakalpojumā Google Maps ir līdzīga funkcija “Live View”, tāpēc uzņēmumam Google jau ir pieredze šajā jomā.

Attiecībā uz UWB atbalstu tas palīdzētu padarīt izsekošanu daudz precīzāku. Ar šo funkciju saistītajās virknēs ir minēta opcija “precīzas atrašana”. Turklāt starp atrastajām bibliotēkām izceļas funkcija “startRanging call”. Lai izmantotu papildu precizitāti, izsekotājiem un ierīcēm ir jābūt saderīgām ar UWB.

Abas metodes var darboties atsevišķi

Ziņojumā norādīts, ka abas izsekošanas metodes darbotos atsevišķi. Nav virknes, kas liecina, ka AR norādes ir pieejamas tikai UWB atbalstītajām ierīcēm. Tātad jūs varēsiet izmantot šo navigācijas metodi ar jebkuru ar tīklu saderīgu produktu Find My Device.

Tādiem uzņēmumiem kā Samsung ir sava AR virzienu sistēma ierīču izsekošanas ierīcēm. Tā Galaxy SmartTag 2 ir saderīga ar šo opciju, taču tā darbojas tikai ar Galaxy ekosistēmu. Tikmēr Google vēlas piedāvāt AR izsekošanas norādes visu zīmolu Android ierīcēm.

Google pēdējā laikā ir strādājis, lai padarītu opciju Find My Device pilnīgāku un funkcionālāku. Nesenā noplūde atklāja, ka uzņēmums ieviesīs biometriskās identifikācijas atbalstu, lai pieteiktos. Google arī pievienos iespēju attālināti bloķēt ierīci, pieprasot tikai jūsu tālruņa numuru, un ātri atrisinātu drošības problēmu.