2024. gada labākās studentu atlaides un piedāvājumi

Koledžas dzīve ir dārga! Taču gudri studenti zina, ka ir daudz veidu, kā ietaupīt. No tehnoloģiju jauninājumiem līdz straumēšanas abonementiem — visur ir pieejamas jaukas atlaides. Apskatīsim 2024. gada labākos studentu piedāvājumus un atlaides, lai jūs varētu palielināt savus dolārus.

2023. gada labākās studentu atlaides un piedāvājumi

Studentu atlaides ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu par visu, sākot no mācību grāmatām un beidzot ar programmatūru un ceļojumiem. 2023. gadā ir pieejams vairāk studentu atlaižu nekā jebkad agrāk. Šeit ir dažas no labākajām studentu atlaidēm un piedāvājumiem, kam jāpievērš uzmanība:

  • Amazon Prime Student: Amazon Prime Student ir lielisks veids, kā saņemt bezmaksas divu dienu piegādi miljoniem preču, kā arī piekļūt Prime Video, Prime Music un citām priekšrocībām. Studenti var reģistrēties bezmaksas 6 mēnešu izmēģinājumam un pēc tam maksāt USD 6,49 mēnesī.
  • Spotify Premium students: Spotify Premium Student ir lielisks veids, kā iegūt mūzikas straumēšanu bez reklāmām, kā arī piekļuvi Hulu (atbalstīta ar reklāmām) un Showtime. Studenti var reģistrēties bezmaksas 3 mēnešu izmēģinājumam un pēc tam maksāt USD 4,99 mēnesī.
  • Microsoft Office 365 Education: Microsoft Office 365 Education ir bezmaksas produktivitātes programmatūras komplekts studentiem. Tas ietver Word, Excel, PowerPoint, OneNote un citus.
  • Apple izglītības cenas: Apple piedāvā izglītības cenas dažādiem produktiem, tostarp MacBook, iPad un iPhone. Studenti var ietaupīt līdz pat 200 USD, izmantojot MacBook Pro, līdz 50 USD, izmantojot iPad Air, vai 100 USD jaunajā OLED iPad Pro.

Šie ir tikai daži no ļoti daudzajiem studentiem pieejamajiem piedāvājumiem. Zemāk jūs redzēsit vēl vairāk pieejamo iespēju, ko varat izmantot. Ņemiet vērā, ka jums būs jāturpina pārbaudīt, vai esat students. Dažas vietas faktiski nepārbauda, ​​savukārt citas liks jums autentificēt, ka patiešām aktīvi apmeklējat nodarbības, savukārt citās ir nepieciešama tikai .edu e-pasta adrese.