Zeek, jauns decentralizēts sociālās sadarbības tīkls, piesaista USD 3 miljonus sākuma finansējumu, lai atjaunotu sociālo reputāciju Web3

Honkonga, Honkonga, 2024. gada 20. jūnijs, Chainwire

  • Zeek ir pabeidzis 3 miljonu USD sākuma finansējuma kārtu no investoriem, tostarp OKX Ventures, Animoca Brands un Mask Network
  • Zeek mainīs veidu, kā sociālā sadarbība darbojas SocialFi, izmantojot reputācijas mehānismus
  • Tier-0 Genesis NFT kolekcija, kas ierobežota līdz 250, tiks pārtraukta vēlāk šajā mēnesī

Zeek, decentralizēts sadarbības tīkls ķēdes sociālās veltes un reputācijas nodrošināšanai, ir veiksmīgi pabeidzis 3 miljonu USD sākuma finansējuma kārtu pirms tā oficiālās atklāšanas jūlijā.

Investoru vidū ir OKX Ventures (kā daļa no stratēģiskā ieguldījuma Everest Venture Group uz patērētājiem orientētajos produktos, kas ietver Zeek), Animoca Brands, Mask Network, Arche Fund, Summer Ventures, Blockchain Coinvestors, Aspen Digital, CatcherVC, Panony, Spacebar, Hardbank. un supereņģeļi, tostarp Džeisons Kams no Folius Ventures, Ivans Li no Comma3 Ventures un Donijs Čī no WeMade.

“Zeek komandas atbalstīšana sasaucas ar mūsu mērķi atbalstīt drosmīgus dibinātājus atvērtā interneta nākotnes veidošanā, un tā noteikti ir aizraujoša iespēja piedalīties kaut kā jauna izaugsmē SocialFi telpā. Mūsu pārliecība par komandas vīziju un izpildes spējām stiprina mūsu apņemšanos palīdzēt viņu izaugsmei,” sacīja Thanh Le, Nighty Eight dibinātājs.

“Mēs redzam ievērojamu potenciālu uz patērētājiem orientētās iniciatīvās, piemēram, Zeek, kas apvieno reālus lietošanas gadījumus ar spēļu pieredzi sociālajā un spēļu kontekstā. Zeek decentralizētā sadarbības ekonomika veicina organisku sadarbību, izmantojot ķēdes piemaksas. Monetizējot sociālo tīklu tukšo vērtību un personīgās prasmes, tas rada jaunas iespējas visiem dalībniekiem. Mēs esam pārliecināti, ka tas padarīs traucējošās tehnoloģijas pieejamas un patīkamas galvenajai auditorijai,” sacīja Suji Yan, Mask Network dibinātājs un izpilddirektors.

Web3 pasaulē lietotāji tiek pastāvīgi mudināti veikt pienācīgu rūpību, pirms uzticēties kādai personai, platformai vai jebkurai informācijai, ko viņi redz, un to ir vieglāk pateikt nekā izdarīt. Zeek mērķis ir to atrisināt, izmantojot ķēdē esošo reputācijas konstrukciju, atpazīstot lietotājus, kuri rada vērtību, izmantojot sociālo sadarbību.

Zeek, ko nodrošina OpenSocial Protocol, ir sociālais tīkls, kas ļauj lietotājiem atklāt sava intelekta, tīkla, piekļuves un laika vērtību, izmantojot ķēdes sociālo atdeves mehānismu un reputāciju, ko sauc. Vēlēšanās un Rizz.

(1. attēls: “Vēlējums” atklāšanas lapā)

Sociālā vērtība tiek radīta, lietotājiem veidojot “Vēlējumus” un iesaistoties tajās, kuras var izmantot dažādiem mērķiem, neatkarīgi no tā, vai meklēt informāciju un ieskatu vai paplašināt savu tīklu un savienojumus. Pēc tam lietotāji varēs iegūt “Rizz”, izmantojot ieguldījumu un iesaistīšanos tīklā, kas dabiski veidos sociālās reputācijas slāni ikvienam un darbosies kā lietotāja radītās sociālās vērtības atpazīšana ķēdē.

“Rizz” ir karmas iemiesojums, saskaņā ar kuru, jo vairāk jūs dodat, jo vairāk jums vajadzētu dot ekonomisku stimulu un izmērāmas ietekmes veidā. Zeek produkts un marķieris ir izstrādāti, lai veicinātu šādu sadarbību un ķēdes reputācijas veidošanu.

Izmantojot Zeek, lietotāji varēs pārbaudīt personas uzticamību, pamatojoties uz viņu izveidoto reputāciju, radot pilnīgi jaunu veidu, kā nostiprināt uzticēšanos Web3 pasaulei.

“SocialFi nākotne ir radīt jaunu sociālo ekonomiku, finansiāli izmantojot esošo sociālo uzvedību, un tāpēc mēs esam izveidojuši Zeek, jo uzskatām, ka SocialFi beigu spēle ir reputācijas slānis, kas mazina plaisu starp sociālo ietekmi un ķēdes identitāti. ”teica Angus Ko, Zeek izpilddirektors.

Paredzams, ka Zeek oficiāli tiks palaists jūlijā, un tā Privātā beta versija darbosies no pašreizējās līdz palaišanas datumam. Pašlaik lietotāji var iepriekš reģistrēties, izmantojot savus X un Discord kontus šeit. Turklāt Zeek's Tier-0 Genesis NFT kolekcija, kas ierobežota līdz 250, tiks pārtraukta vēlāk šajā mēnesī.

Par Zēku

Zeek ir decentralizēta sadarbības ekonomika, kas stimulē reputāciju, un to darbina novatoriska sociālās atdeves mehānika, ko sauc par vēlmēm. Individuāla uzvedība un iesaistīšanās palīdz veidot reputācijas slāni, ko sauc par “Rizz”, ko var monetizēt un izmantot, lai novērtētu uzticamību, uzticamību un ietekmi.

Twitter | Tīmekļa vietne

Sazināties

PR vadītājs
Kelvins Jeo
Everest Ventures grupa
[email protected]