Xsolla izdod ceturkšņa ieskatu ziņojumu par spēļu un spēļu attīstības nākotni: 2024. gada pavasara metrikas un gaidāmo tendenču sākotnējā analīze

Sherman Ouks, Amerikas Savienotās Valstis, 2024. gada 14. maijs, FinanceWire

Xsolla, globāls videospēļu tirdzniecības uzņēmums, šodien publicēja 2024. gada pavasara izdevumu “The Xsolla Report: The State of Play”. Šis plašais ziņojums, kas tika uzsākts 2024. gada spēļu izstrādātāju konferences (GDC) ietvaros, sniedz nenovērtējamu ieskatu jaunajās tendencēs un galvenajās pārmaiņās, kas ietekmē spēļu nozari īstermiņā un ilgtermiņā. Tas ir pamats tam, lai būtiski veidotu mobilo spēļu nākotni, padziļinātu akadēmiskos sakarus spēļu ekosistēmā un no jauna definētu investīciju modeļus.

Laikmetā, kad 2023. gadā mobilajām spēlēm piederēja 49% pasaules tirgus, šis “Spēļu stāvoklis” izdevums sniedz informāciju par mobilo spēļu attīstības ainavu. Ziņojumā ir aplūkoti sasniegumi globālajā atbilstības un regulējuma jomā, tostarp Digitālo tirgu akts Eiropas jaunajās spēlētāju iesaistīšanas stratēģijās, piedāvājot ieskatu mobilo spēļu monetizācijas un izplatīšanas potenciālajā nākotnē. Tajā aplūkota starpplatformu spēles ietekme un inovatīvu monetizācijas modeļu nozīme, sniedzot praktisku ieskatu izstrādātājiem un nozares ieinteresētajām personām.

“Statvoklis” uzsver akadēmisko aprindu nozīmi spēļu industrijas izaugsmē un dažādošanā. Tajā tiek pētīts, kā izglītības programmas un iniciatīvas attīsta talantus un veicina daudzveidību un iekļaušanu spēļu kopienā. Šis izdevums uzsver simbiotiskās attiecības starp spēļu nozari un akadēmiskajām iestādēm, izceļot programmas, kas būtiski ietekmē studentus un nozari.

Bērklijs Egeness, Xsolla mārketinga un izaugsmes direktors, komentē: “Ieviešot jaunāko “Stāvokļa situācija” izdevumu, mēs ne tikai dalāmies ar nozares ieskatiem, bet arī iestājamies par transformējošu redzējumu: vienlīdzīga piekļuve visiem. Šī iniciatīva pārsniedz mūsu saistības attiecībā uz inovācijām un izaugsmi spēļu nozarē. Tas ir par šķēršļu nojaukšanu, lai nodrošinātu, ka ikvienam izstrādātājam neatkarīgi no uzņēmuma lieluma ir iespēja demonstrēt savu radošumu un sasniegt globālu auditoriju. Mēs koncentrējamies uz platformu un rīku nodrošināšanu, kas veicina radošās iespējas, starptautisku atpazīstamību un unikālu projektu izstrādi, nodrošinot, ka spēļu nākotne ir pieejama visiem. Mūsu mērķis ir dot iespēju ikvienam spēlētājam un izstrādātājam visā pasaulē, nodrošinot, ka spēļu ainava ir tikpat daudzveidīga un dinamiska kā tās kopiena.

Ziņojums piedāvā padziļinātu analīzi par azartspēļu nozares pašreizējo investīciju klimatu, tostarp finansēšanas tendencēm, apvienošanos un pārņemšanu. Tajā ir izklāstītas investīciju modeļu pārmaiņas, sākot no pandēmijas izraisītā uzplaukuma virsotnēm uz mērenāku pieeju 2024. gadā. “Pašreizējais stāvoklis” sniedz ceļvedi, kā orientēties nozares finanšu aspektos, sniedzot ieskatu stratēģiskās investīciju iespējās un prognozējot nākotni. tendences.

Ietver ekspertu komentārus no nozares pārstāvjiem, piemēram, Mukul Aurora, Appsoleut Games līdzdibinātāja; Mariušs Gasievskis, Google mobilo spēļu un lietotņu vadošais vadītājs; Karla Reijesa, Anima Interactive dibinātāja un studijas direktore, Xsolla ziņojums: The State of Play tagad ir pieejams bezmaksas lejupielādei. Lai nodrošinātu savu kopiju un iegūtu nenovērtējamu ieskatu spēļu industrijā, apmeklējiet mūsu vietni: xsolla.pro/txr-spring24

Sazināties

Deriks Stembridžs
Xsolla
[email protected]
919-971-7855