Vivo X100 Ultra un Vivo X100s pozē līdzās

Vivo X100 Ultra un Vivo X100s ir parādījušies tiešsaistē. Abas ierīces atrodas blakusne tikai parādot mums daļu no to dizainu, bet arī noskaidrojot dažas lietas.

Mēs domājām, vai Vivo X100 Ultra tiks palaists kā Vivo X100s Ultra, taču šķiet, ka tas tā nebūs. Šķietami, ka Vivo plāno laist klajā abus šos tālruņus vienlaikus, taču ne abiem tiem būs zīmols “s”.

Vivo X100 Ultra pozē tieši blakus savam brālim Vivo X100s

Vivo X100 Ultra būs jaudīgākais viedtālrunis, un tas atrodas tālāk redzamajā attēlā kreisajā pusē. Jūs ievērosiet atšķirīgu kameras izkārtojumu tās kameras oreo iekšpusē, salīdzinot ar Vivo X100x.

Vivo X100 Ultra un X100s

Vivo X100 Ultra kameras ir izvietotas divās rindās pa divām. Vivo X100s ir rombam līdzīgs izkārtojums trīs rindās. Tajā iekļautās kameras arī atšķiras, lai gan abi viedtālruņi gūs labumu no Vivo ZEISS partnerības.

Padomnieks, kurš kopīgoja šo attēlu, apgalvo, ka Vivo X100 Ultra aizmugurē būs trīskārša kameras iestatīšana. Mēs domājam, kas tad ir tas ceturtais izgriezums. Jebkurā gadījumā tajā būs galvenā kamera (1 collas sensors), īpaši plata vienība un periskopa telefoto kamera.

Vienā būs trīs kameras aizmugurē, bet pārējās četras

No otras puses, Vivo X100s aizmugurē ir iekļautas četras kameras, tostarp periskopa telefoto kamera. Patiesību sakot, mēs to negaidījām, tāpēc tas ir nedaudz pārsteidzoši.

Šķiet, ka rāmis ap Vivo X100s būs plakans, ko mēs nevaram teikt par “Ultra” modeli. Abiem tālruņiem būs plakanas aizmugures plāksnes, kas izliektas uz malām. Tomēr Vivo X100s izlieksies uz visām pusēm.

Abu viedtālruņu aizmugurē esošās kameras ir diezgan daudz izvirzītas. Fiziskās pogas atrodas abu tālruņu labajā pusē. Abas šīs ierīces kļūs oficiālas maijā.