Vivo X100 Ultra ar satelīta savienojumu nodrošina Ķīnas 3C sertifikātu

Vivo X100 Ultra ar satelīta savienojumu ir top-end variants topošajos premium Vivo X sērijas viedtālruņos. Šis variants tagad ir saņēmis 3C sertifikātu Ķīnā. Šķiet, ka Vivo drīzumā gatavojas laist klajā šos premium viedtālruņus.

Vivo X100 Ultra Satellite Communication Edition nodrošina Ķīnas 3C un MIIT sertifikātu

Vivo šomēnes varētu laist klajā ļoti popularizētos Vivo X100s un Vivo X100 Ultra viedtālruņus. Šie augstākās klases, bezkompromisu viedtālruņi ir pirmie, kas pieder jaunizveidotajai Vivo Ultra sērijai.

Tiek ziņots, ka līdzīgi kā Xiaomi Mix izdevuma viedtālruņos, Vivo Ultra sērijas ierīcē būs iekļautas vismodernākās tehnoloģijas. Vivo ir vairākkārt norādījis, ka šīm ierīcēm būtu “profesionālas kvalitātes” attēlveidošanas aparatūra.

Vivo X100 Ultra ir divi varianti. Parastā iterācija atbalstīs 5G savienojumu. Taču augstākās klases variants, ko sauc par “Vivo X100 Ultra Satellite Communication Edition”, atbalstīs arī satelīta savienojumu.

Jaunākie ziņojumi liecina, ka Vivo X100 Ultra ar tikai 5G savienojumu ir marķēts ar modeļa numuru V2366GA. Tomēr Vivo X100 Ultra ar satelīta savienojumu ir atšķirīgs modelis. Vivo ir nodrošinājis nepieciešamos apstiprinājumus ierīcei ar modeļa numuru V2366HA.

Vivo V2366GA nesen ieguva apstiprinājumu no Ķīnas sertifikācijas platformām, un tagad, kā ziņots, V2366HA ir nokārtojis procesu. Starp citu, Vivo X100 Ultra ar satelīta savienojumu jau ir saņēmis radio sertifikātu Ķīnā.

Vairāki gaidāmie viedtālruņi, kas atbalsta satelīta savienojumu

Vivo X100 Ultra Satellite Communication Edition nesen ieguva MIIT sertifikātu. Sertifikācija norādīja, ka tā atbalstīs Tiantong satelītsakaru sistēmu.

Vivo X100 Ultra ir pirmais Vivo viedtālrunis, kas atbalsta satelīta savienojumu. Tomēr tas nav vienīgais viedtālrunis ar šo funkciju. Vairāki Ķīnas viedtālruņu ražotāji aktīvi iestrādā mikroshēmas, kas sazinās ar ģeosinhroniem satelītiem.

Huawei Mate 60 Pro+, Huawei P70 Ultra, Xiaomi 14 Ultra un Oppo Find X7 Ultra ir tikai dažas no ierīcēm, kas atbalsta satelīta savienojamības atbalstu. Šīs ierīces var veikt zvanus un saņemt ziņas, sazinoties ar satelītiem.

Pašlaik viedtālruņi sazinās ar tuvāko mobilo sakaru torni, kas, savukārt, pārraida datus uz tuvējo serveri. Gandrīz visi izplatītie mobilo sakaru standarti darbojas šādi, jo tie ir ātrāki un efektīvāki. Tomēr uzņēmumi, piemēram, Starlink, OneWeb un citi, strauji piedāvā interneta, balss un teksta saziņu, izmantojot satelītus. Ķīnas viedtālruņu ražotāji sper soli tālāk.

Tiantong satelīta mobilo sakaru sistēma piedāvā sakaru pakalpojumus S-joslā. Sistēmā pašlaik ir iekļauti satelīti Tiantong 1-01 un Tiantong 1-02, un, iespējams, nākotnē tiks sagaidīts arī vairāk. Lieki piebilst, ka šīs ierīces piedāvātu satelīta saziņu atsevišķos Āzijas reģionos.