Vairāk lētu Pixel Watch joslu no Google nonāk vietnē Amazon

Ja vēlaties izvēlēties lielāku lētu Pixel Watch joslu klāstu, Google atbild uz zvanu, piedāvājot Amazon vairāk savu oficiālo joslu. Šis ir bezprecedenta atklājums (ko pamanīja 9To5Google) Amazon pircējiem, jo ​​līdz šim lielāko daļu Google joslu tiešām varējāt iegūt tikai caur pašu Google. Vismaz, ja vēlaties iegādāties tieši no Google. Tomēr Amazon tagad pārdod plašāku Google pulksteņu joslu izvēli, un visas nesen piedāvātās iespējas ir lētākas.

To sakot, Pixel Watch joslu nekad nav trūcis. Ja pagājušajā mēnesī apmeklējāt Amazon, jūs atrastu diezgan plašu joslu izvēli no trešo pušu zīmoliem un pārdevējiem. Tie ietvēra iespējas no atpazīstamākiem zīmoliem, piemēram, Spigen un Caseology. Bija arī daudz iespēju no maziem zīmoliem, kuru kvalitāte varētu būt apšaubāmāka. Lieta ir tāda, ka ir grūti strīdēties ar Amazon ātro piegādes laiku. Tas, bez šaubām, liek daudziem izvēlēties to, kas ir pieejams, tā vietā, lai gaidītu Google Store pirkumu saņemšanu.

Tagad jums nav jāpieņem šāds lēmums. Oficiālās Pixel Watch joslas no Google varat iegūt, izmantojot Amazon. Nemaz nerunājot par to, ka tie šķietami ir lētāki nekā Google.

Ir pieejamas četras lētas Pixel Watch joslas, no kurām izvēlēties

Attiecībā uz jaunajām joslām, kas parādījās, ir četri dažādi modeļi. Tas ietver Active Band, Sport Band, Woven Band un Crafted Leather Band. Jūs atradīsiet arī tos dažādās krāsās. Pat jaunā Bay krāsa ir pieejama, ja vēlaties, lai jūsu siksniņa atbilstu jūsu Android darbinātajam Pixel 8 Pro.

Aktīvajai joslai varat to izvēlēties līča, porcelāna, lazdas un melnā krāsā. Sport Band ir visvairāk iespēju ar melnu, lazdu, porcelānu, mēness putekļiem un koraļļu. Tad gan austās, gan mākslīgās ādas opcijām ir pieejamas divas krāsas. Ir Bay un Sage grupai Woven Band un Moondust un Obsidian izstrādātajai ādas joslai. Tas maksās no 40 USD līdz aptuveni 73,90 USD atkarībā no tā, kuru no tiem izvēlaties. Tomēr atkal cenas ir lētākas nekā Google. Piemēram, Crafted Leather Band maksā 80 $ tieši no Google. Vietnē Amazon tas ir 73,90 USD.

Piegādei vajadzētu būt daudz ātrākai

Ja vēlaties tieši sazināties ar Google, tā noteikti ir jūsu izvēle. Ņemiet vērā, ka piegādes laiks, visticamāk, būs tālāks. Pārbaudot Active Band un Crafted Leather Band, abas nesanāks vismaz līdz 11. maijam. Jaunākais ierašanās datums ir 13. maijs. Tomēr Amazon Active Band piegādās līdz 5. maijam, ja izvēlēsities melnu vai lazdu krāsu. , bet līdz 7. maijam Porcelānam un līcim. Ir vērts atzīmēt, ka piegādes laiki jums var atšķirties atkarībā no jūsu dzīvesvietas un attāluma no Amazon izplatīšanas centra.

Tomēr pastāv iespēja, ka tas joprojām būs ātrāks par Google vairumā gadījumu, ja ne visos gadījumos. Ja jums ir nepieciešama jauna Pixel Watch josla un vēlaties, lai tā tiktu parādīta ātri, Amazon jums to piedāvā.