Tas ir oficiāli! Paramount un Skydance apvienosies

Mūsdienu straumēšanas pakalpojumu ainava nav sveša apvienošanās un pārņemšanas jomā. Pēdējo pāris gadu laikā esam redzējuši tik daudz, un šķiet, ka tas neapstājas. Saskaņā ar jauno ziņojumu Paramount un Skydance oficiāli apvienojas, un tas novedīs pie tā, ka Paramount kļūs par tehnoloģiju mediju uzņēmumu.

Paramount+ ir uzņēmuma straumēšanas pakalpojums, un tajā ir daudz šovu un filmu no tādiem uzņēmumiem kā Nickelodeon, Comedy Central, BET utt. Nedrīkst aizmirst arī par tādām populārām Paramount filmu franšīzēm kā Top Gun, Transformers, Sonic The Hedgehog, Star. Pārgājiens un tā tālāk. Šī pakalpojuma plāni sākas no USD 5,99 mēnesī. Šim plānam ir pievienotas reklāmas, tāpēc jums tas ir jāpatur prātā.

Paramount apvienojas ar Skydance Media

Mēs esam sekojuši stāstiem par uzņēmumiem, kas vēlas apvienoties ar mediju gigantu Paramount. Lai gan Paramount+ kopš tā palaišanas ir guvis arvien lielāku popularitāti, straumēšanas pakalpojumam ir grūti tikt pie līdzsvara. Tas ir raksturīgi, jo straumēšanas pakalpojuma vadīšana nav lēta, it īpaši straumēšanas pakalpojums ar oriģinālu saturu. Tātad uzņēmumam tas ir bijis finansiāls zaudējums kopš pirmās reģistrācijas. Diemžēl uzņēmumam Paramount šā gada sākumā nācās atlaist vairāk nekā 800 darbinieku.

Tādējādi šī apvienošanās ir nepieciešama, lai palīdzētu Paramount+ gūt peļņu. Saskaņā ar ziņojumu Skydance maksā 2,4 miljardus ASV dolāru, lai iegādātos National Amusements. Šis ir uzņēmums, kuram pieder Paramount kontrolpakete. Tātad Skydance pērk fermu un dzīvniekus kopā ar to.

Līdz ar šo soli Paramount iegūst jaunu vadītāju Deividu Elisonu. Viņš iezīmē Paramount ceļu uz panākumiem, tostarp par Paramount+ tehnoloģiju uzlabošanu. Iesācējiem viņš vēlas pārveidot ieteikumu algoritmu, kas nodrošina saturu cilvēkiem. Acīmredzot tam vajadzētu likt cilvēkiem ieguldīt pakalpojumā.

Griešana atpakaļ

Tas vēl nav viss, jo Elisons strādās, lai samazinātu izmaksas un palielinātu efektivitāti. Ja uzņēmums kaut ko tādu saka, tas parasti nozīmē vēl vienas strādnieku kravas atlaišanu. Tomēr tās ir tikai spekulācijas. Vienkārši ir grūti domāt citādi, ņemot vērā to, kā lietas ir risinājušās pēdējo pāris gadu laikā.

Līdz ar to jaunā apvienotā uzņēmuma vadītājs Džefs Šells laikrakstam The Times sacīja, ka uzņēmums ir gatavs sazināties ar citiem uzņēmumiem, lai iegūtu kompleksos darījumus. Tas varētu būt lielisks solis, jo pakalpojumu ir pārāk daudz, un pārāk daudzi no tiem paaugstina cenas. Sasaistot tos ar komplektu darījumiem, uzņēmumi tos iegūs par zemāku cenu.

Ja esat Paramount+ abonents, tuvākajā nākotnē nevajadzētu gaidīt nekādas būtiskas izmaiņas. Darījums pat tiks noslēgts tikai nākamgad. Nav zināms, vai pēc darījuma noslēgšanas būs kādas izmaiņas.