Spotify aplādes pārraides tagad ļauj klausītājiem atstāt komentārus

Spotify tagad ļauj klausītājiem atstāt komentārus par savām iecienītākajām podkastēm. Tādā veidā podkastītājiem būs vairāk iespēju mijiedarboties ar savu auditoriju. Līdz šim satura veidotāji to varēja izdarīt, tikai publicējot aptaujas un jautājumus un atbildes. Tas nedaudz tuvinās lietotāja pieredzi YouTube pieredzei.

YouTube ir parādījis, ka komentāru atļaušana multivides saturam var būt noderīgs auditorijas noturēšanas rīks. Lai gan YouTube ir uz video balstīta platforma, ir arī aplādes veidotāji, kas augšupielādē savus šovus. Videoklipu komentāru lodziņš bieži kļūst par tikšanās vietu gan faniem, gan veidotājiem, aizsākot ar saturu saistītas sarunas, kurās var piedalīties ikviens.

Tagad varat komentēt savus iecienītākos Spotify aplādes šovus

Šķiet, ka Spotify vēlas radīt līdzīgu efektu, iespējot komentārus aplādes pārraidēm vai epizodēm. Funkcija pēc noklusējuma būs atspējota, tāpēc podkastītājiem komentāri būs jāapstiprina pa vienam. Tas ir līdzīgs vienam no komentāru iestatījumiem, ko YouTube piedāvā satura veidotājiem. Turklāt veidotāji var izvēlēties, kuras viņu pārraides epizodes ļaus klausītājiem komentēt. Protams, viņi tāpat kā iepriekš var izvēlēties pilnībā atspējot komentārus.

No šodienas (9. jūlija) tīmekļa lietotne Spotify for Podcasters ļaus veidotājiem pārvaldīt savu raidījumu komentārus un iestatījumus. Drīzumā viņi to varēs izdarīt arī, izmantojot uzlabotu lietotni Spotify for Podcasters, kuras izlaišana būs pakāpeniska.

Arī Spotify aplādes komentāru izlaišana būs pakāpeniska, tāpēc tā nebūs pieejama visiem uzreiz. Pirmie satura veidotāji to sāks saņemt no šodienas bez reģionāliem ierobežojumiem. Pēdējā laikā uzņēmums ir piešķīris īpašu nozīmi saviem podkāstiem, arī lepojoties ar Spotify pieejamo video podkāstu milzīgo pieaugumu. Lai gan emuāra ierakstā tas nav norādīts, komentāri, iespējams, būs pieejami arī video podkāstiem.

Atjaunotā lietotne Spotify for Podcasters palīdzēs veidotājiem augt

Uzņēmuma ievietotajā videoklipā ir parādītas dažas no jaunajām funkcijām, ko atjauninātā lietotne Spotify for Podcasters sniegs radītājiem. Tie ietver atzīmēšanu ar Patīk un atbildēšanu uz komentāriem no jebkuras vietas, izaugsmes izsekošanas metriku un galveno datu par auditoriju (piemēram, ģeogrāfiskās atrašanās vietas) pārbaudi, lai uzlabotu saturu.