SOL Meme un PolitiFi Colossus, Solciety piesaista USD 300 000 mazāk nekā 48 stundu laikā

Londona, Londona, 2024. gada 20. jūnijs, Chainwire

Solciety, kas ir ievērojams spēlētājs PolitiFi meme monētu sektorā, ir veiksmīgi savācis vairāk nekā 300 000 USD pirmajās 48 stundās pēc iepriekšpārdošanas, kas sākās 18. jūnijā pulksten 14:00 UTC. Iepriekšējā izpārdošana ir paredzēta 30 dienas, un tā noslēgsies 18. jūlijā.

Iepriekšpārdošanas panākumi atbilst pastiprinātajai interesei par PolitiFi žetoniem šajā nozīmīgajā ASV vēlēšanu gadā. Solciety mērķis ir gūt labumu no šīs tendences, piesaistot plašu auditoriju ar savu unikālo “politiskās partijas degens” zīmolu.

Solciety aicina visus interesentus piedalīties diskusijās savos sociālajos kanālos.

Kopumā 3 miljardi no 10 miljardiem Solciety žetonu ir pieejami iegādei šomēnes, pirms monēta kļūst pieejama publiskai tirdzniecībai. Iepriekšpārdošana ietver cenu paaugstinājumus ik pēc 72 stundām, izmantojot viedo līgumu, piedāvājot agrīnajiem atbalstītājiem iespēju iegādāties žetonus par zemāku likmi. 1. posma pircēji var iegādāties žetonus par 0,0015 ASV dolāriem, un cena ir iestatīta līdz 0,0040 ASV dolāru iepriekšpārdošanas beigām, kā rezultātā pirmajiem dalībniekiem cena pieaugs par 169%.

Solciety apvieno SOL meme monētu un PolitiFi elementus, kas abi ir uzrādījuši labus rezultātus pašreizējā kriptovalūtu tirgū.

Solciety (SLCTY) žetonus var iegādāties vietnē Sabiedrība tīmekļa vietne.

Pārskats par Solcietiju

Solciety pozicionē sevi kā “politisko partiju degens”, kas apvieno mēmu entuziastus un investorus. Tās stratēģijas pamatā ir Meme Campaigner, kura panākumus veicina politiski tematiski mēmi, kuros ir iekļauti tādi varoņi kā Donalds Pumps, Badimirs Putins un Kims Nepareizais Uns.

Lai stimulētu satura veidošanu, 10% no SLCTY marķieru piedāvājuma (viens miljards marķieru) tiek piešķirti ražīgu mēmu veidotāju apbalvošanai. Šīs iniciatīvas mērķis ir palielināt projekta atpazīstamību sociālajos plašsaziņas līdzekļos, piesaistot 2024. gada vēlēšanu ciklu turpmākai ietekmei.

Solciety ir piesaistījusi galveno kriptovalūtu ietekmētāju uzmanību, tostarp ALTCOIN-BEAR, The PEPE ARMY, ShibArmy1000x un BscGems1000x, kuriem kopā ir 835 000 sekotāju.

Turklāt Solciety ir pilnībā pārbaudījuši vācu veterāni Solid Proof – viedais līgums ir ūdensnecaurlaidīgs, kas nozīmē, ka gan jauni tirgotāji, gan pieredzējuši degens var ieguldīt ar pilnīgu mieru.

Solana memes un PolitiFi: Solciety PR stratēģija

Solana meme monētas ir 2024. gada galvenā tendence, un uzņēmums Solciety ir gatavs gūt labumu no SOL zemākajām darījumu maksām, salīdzinot ar Ethereum. Tas ir veicinājis dažādu projektu rašanos mēmu monētu telpā, proti, dogwifhat un Bonk.

Šīs divas monētas ir kļuvušas par galvenajām 100 lielākajām monētām šī laidiena publicēšanas laikā. Šķietami tie ir radušies no nekurienes, šajā procesā gūstot labumu tūkstošiem degēnu. Dogwifhat laikā no decembra līdz martam pieauga par neticami 50 000%, turklāt BONK 12 mēnešu periodā nodrošināja arī 6700% atdevi.

PolitiFi ir arī mājvieta daudziem 2024. gada ievērojamākajiem mītiņiem, un šajā jaunajā sektorā ir iekļauta vēl viena tirgus tendence, kas varētu paaugstināt Solciety stāvokli. Monētas, kas attiecas uz politiķiem, uzrāda aktivitāti sinhroni ar vēlēšanu sezonu, un nozares kopējā tirgus kapitalizācija pārsniedz 1 miljardu ASV dolāru; šis skaitlis var vēl vairāk palielināties, ejot vēlēšanu gadam.

SLCTY marķieri pašlaik ir pieejami par USD 0,0015, un cenas pieaugs ik pēc 72 stundām, izmantojot viedo līgumu. Agrīna dalība nodrošina zemāko ieejas cenu.

Solciety (SLCTY) žetonus var iegādāties vietnē Sabiedrība tīmekļa vietne.

Par Solcietiju

Sabiedrība ir atbilde uz mūsdienu korumpēto, blāvo un ekonomiski neefektīvo politiku. Tā mērķis ir apvienot degēnus zem mēmu un ieguvumu potenciāla jumta. Ar savu progresīvo mēmu ģenerēšanas tehnoloģiju un SLCTY marķieri Solciety ir šeit, lai izmantotu vēlēšanu rosību un dominētu 2024. gada PolitiFi arēnā, piedāvājot degens jautru un potenciāli ienesīgu veidu, kā piedalīties aktuālajos notikumos.

Lai iegūtu papildinformāciju par Solciety (SLCTY), lietotāji var apmeklēt vietni tīmekļa vietne.

Tīmekļa vietne | Baltā grāmata | Sociālie tīkli

Sazināties

Sabiedrība
[email protected]