Šis satriecošais 65 collu TCL S4 Google televizors tiek pārdots tikai par 379 USD

Šobrīd Best Buy ir diezgan izdevīgs piedāvājums TCL 65 collu S4 4K Google televizorā, kur varat to iegādāties tikai par 399 USD. Tādējādi jūs ietaupīsit aptuveni 130 USD no parastās cenas. Padarot šo patiešām lielisku darījumu.

Šis ir 2023. gada modelis, un tā ir pirmā nozīmīgā atlaide šim televizoram. Tāpēc noteikti ir labs laiks, lai tādu paķertu.

Kāpēc jums vajadzētu iegādāties TCL 65 collu S4 sērijas Google televizoru

TCL 65 collu S4 Google televizoram ir vairākas funkcijas, kas padara to par lielisku izvēli mājas kinozālei. Tam ir 4K Ultra HD izšķirtspēja ar HDR10 un HLG atbalstu, kas nozīmē, ka tas var attēlot attēlus ar satriecošu skaidrību un detalizāciju. Tam ir arī plašs skata leņķis, lai jūs varētu baudīt attēlu no jebkuras vietas telpā.

TCL 65 collu S4 Google TV darbojas Google TV platformā, kas ir viena no lietotājam draudzīgākajām viedtelevizora platformām tirgū. Tam ir vienkāršs un intuitīvs interfeiss, kas ļauj ērti atrast un skatīties iecienītāko saturu. Varat arī izmantot Google palīgu, lai vadītu televizoru ar balsi.

Papildus 4K attēla kvalitātei un viedtelevizora funkcijām TCL 65 collu S4 Google televizoram ir arī vairākas citas funkcijas, kas padara to par lielisku vērtību. Tam ir iebūvēts Roku Media Player, lai jūs varētu straumēt filmas un TV pārraides no dažādiem avotiem. Tam ir arī Dolby Atmos skaņas sistēma, kas nodrošina ieskaujošu skaņu, kas liks jums justies kā notikumu vidū.

Ja meklējat izdevīgu 4K viedo televizoru, TCL 65 collu S4 Google TV ir lieliska iespēja. Pašlaik tas tiek pārdots tikai par 399 USD, tāpēc nepalaidiet garām šo lielisko piedāvājumu. Kuru varat saņemt no Best Buy, izmantojot tālāk norādīto saiti.