Šis “dzīvi mainošais” Shark AI Ultra Robot Vacuum tiek pārdots par 299 USD

Shark AI Ultra (AV2511AE) robotu putekļsūcējs pašlaik tiek pārdots Amazon ar milzīgu 50% atlaidi. Tas pazeminās cenu līdz tikai 299 USD. Un tagad tas padara to par patiešām labu vērtību, gandrīz bezrūpīgu pirkumu.

Šis neticamais Shark robotu putekļsūcējs spēj savākt gandrīz visu, kas varētu būt uz jūsu grīdām, un Shark apgalvo, ka malu tīrīšana ir par 50% labāka, salīdzinot ar modeli RV2502AE. Neticamā sūkšana arī padara Shark AI Ultra par perfektu robotu putekļsūcēju mājdzīvniekiem mājās. Tas spēj pacelt visus mājdzīvnieku matus, pat visstiprākos mājdzīvnieku matus. HEPA filtrēšana ir arī laba funkcija, īpaši tiem, kam ir alerģija.

Shark izmanto 360 grādu LiDAR redzi, lai ātri un precīzi izplānotu jūsu māju. Tas ļauj robota putekļsūcējam metodiski tīrīt un atklāt objektus, kas atrodas tā ceļā, un izvairīties no tiem. Tas var arī pielāgoties dienai vai naktij, tāpēc pat tad, ja nav daudz gaismas, tas var viegli iztīrīt jūsu māju.

Visbeidzot, mēs nevaram aizmirst par dokstaciju. Tāpat kā lielākajai daļai jaunāko robotu putekļu sūcēju, arī Shark AI Ultra ir automātiskās iztukšošanas doks. Tas faktiski ir pieejams divos modeļos — 45 dienu jauda un 60 dienu jauda — pašlaik 60 dienu jauda faktiski ir daudz lētāka. Tā ir mūsu izvēle šim. Tas nozīmē, ka tas var sūkt jūsu māju katru dienu 60 dienas, pirms tas ir jāiztukšo. Tas nav pārāk nobružāts.

Kopumā šis ir diezgan iespaidīgs robotu putekļu sūcējs, kuru varat savākt mājās, nemaksājot daudz naudas.